توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
نماینده بوشهر درمجلس : 9 دی نماد همگامی ملت در دفاع از نظام است
چهارشنبه ۳ دی ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۵۰
نماینده مردم شهرستان های بوشهر، گناوه و دیلم درمجلس شورای اسلامی گفت : 9 دی نماد همگامی، همراهی و وحدت چهره های ارزشی در دفاع جانانه از نظام به پیروی از امام و رهبری بی بدیل برای خنثی کردن فتنه تبدیل شده است.
به گزارش عرش نیوز؛عبدالکریم جمیری سه شنبه شب در نشست با اصولگرایان شهرستان بوشهر افزود : دشمنان بارها به شیوه های مختلف با شکل دهی فتنه ها برای شکست انقلاب تلاش کرده اند، اما موفق نبوده اند و از این پس نیز با بصیرت و هوشیاری مردم پیروز نخواهند شد.

وی اضافه کرد: این فتنه ها همچنان ادامه دارد اما نظامی که برگرفته از خون 220 هزار شهید است، نقشه ها و دسیسه های دشمن برای مقابله با انقلاب خنثی خواهد شد.

نماینده بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی بیان کرد : گاه که شرایطی فراهم و فرصتی دست می دهد آنها به میدان می آیند و شاید امروز از آن روزهایی است که ما باید متوجه، بیدارو هوشیار باشیم که اهل فتنه در داخل و خارج احساس می کنند شاید به گونه ای زمینه برای حضور آنان فراهم شده است و باز دست به فتنه ای بزنند تا برای نظام مشکلی ایجاد شود.

جمیری ادامه داد: در آستانه روز تاریخی 9 دی این روز پیام هوشیاری و بیداری را به ما ابلاغ می کند که نگذاریم این فتنه ها کارساز واقع شوند .

وی گفت: تنها راهکار مقابله با فتنه ها وحدت توام با بصیرت انسان های ولایت مدار است که دل در گرو دین و نظام الهی دارند.

جمیری افزود: برغم موفقیت های نظام اسلامی درعرصه های بین المللی اما دشمنان با شناخت دقیق عوامل اساسی که منجر به وحدت و دل دادگی بین مردم و رهبری شده در صدد ایجاد فاصله بین ملت و رهبری هستند.

نماینده مردم شهرستان های بوشهر، گناوه ودیلم یادآورشد: این درحالی است که ملت بصیر و قدرشناس دست دشمنان را خوانده است و اهداف آنها راه به جایی نخواهد برد.

وی اظهارداشت: جلسات اصولگرایان با هدف تقویت وحدت و همدلی برای گرفتن میدان از دست کسانی که میدان دار هستند یا میدان پیدا کرده اند یا میدان پیدا می کنند و درمقابل تدابیر رهبری و مصالح امت می ایستند با شکوه بیشتری برگزار خواهد کرد و آنان نیز بدانند که امت بیدار و جریان اصولگرایی صحنه را خالی نخواهد کرد.

جمیری اضافه کرد: جریان اصولگرایی به انفعال کشیده نخواهد شد و با حضور در میدان نخواهد گذاشت خواب کسانی که بدنبال قدرت هستند تعبیر و به اهداف خود نایل آیند.

وی گفت: این میدان را هرچه محکم تر برای ایفای وظیفه و پاسداری از اصول و ارزش های الهی حفظ خواهیم کرد و به رسالت خود که دفاع از انقلاب است عمل می کنیم.

منبع:ایرنا
کد مطلب: 346146