توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
نماینده مردم اهواز در مجلس خواستار شد
لزوم تشکیل بانک اطلاعاتی ورزشکاران اهوازی
يکشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۸:۴۶
نماینده مردم اهواز در مجلس خواستار تشکیل بانک اطلاعاتی از ورزشکاران اهوازی برای پرداختن هر چه بیشتر به این استعدادهای ناب ورزشی شد.

به گزارش عرش نیوز،سید شکرخدا موسوی در حاشیه افتتاح اداره ورزش و جوانان اهواز اظهار کرد: استان خوزستان به لحاظ فوتبال، مهد ایران است و باید در همه رشته‌ها به این صورت باشد چراکه استعدادهای خوبی در بین جوانان و ورزش استان وجود دارد.

وی افزود: شهرستان اهواز به چهار قسمت به نام‌های حمیدیه، باوی، کارون و اهواز تقسیم شده و این باعث شده تا بار سنگین امور کاری از دوش شهرستان اهواز کمتر شود.

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: هم‌اکنون چهار مدیر داریم که می‌توانند کمک بزرگی به توسعه ورزش و فضاهای ورزشی در این شهرستان بکنند.

وی تصریح کرد: ورزشکارانی داشته‌ایم که رتبه ملی آورده‌اند اما در فرودگاه هیچ‌کسی از مسئولان ورزش برای استقبال از آنان حاضر نشد و امیدوارم با افتتاح اداره ورزش و جوانان اهواز این مسائل برطرف شود و شاهد رشد و شکوفایی و ساماندهی ورزش این شهرستان باشیم.

موسوی ادامه داد: سال گذشته شهرستان کارون تشکیل شد و در حال حاضر نیز 220 تیم ورزشی دارد و باید به این جوانان ورزش‌دوست توجه شود.

وی خطاب به سرپرست اداره ورزش و جوانان اهواز گفت: باید یک بانک اطلاعاتی از ورزشکاران این شهرستان تهیه شود تا دلگرمی آن‌ها برای پرداختن به رشته ورزشی مورد علاقه‌شان بیشتر شود.

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه ورزشکاران شهرستان اهواز بدانند یک متولی در ورزش این شهرستان هست، گفت: از ما بخواهید تا همراه شما در بین این تیم‌ها و قهرمانان حضور پیدا کنیم.

وی ادامه داد: طی چند سال گذشته غفلت کرده‌ایم اما از هم‌اکنون شروع می‌کنیم تا استعدادهای ناب ورزشی استان خوزستان بیش از این هدر نرود./فارس

کد مطلب: 272940