توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
رییس پلیس راهور:نیاز به اتوبوس برای انتقال زائران از مرزها احساس می شود
دوشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۵۰
رییس پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی از بسیج امکانات برای خدمات رسانی به زائران عتبات عالیات خبر داد و گفت: نیاز به حضور خودروهای حمل و نقل عمومی نظیر اتوبوس در مناطق مرزی به ویژه مهران احساس می شود.
به گزارش عرش نیوز؛سردار 'اسکندر مومنی' به فعال شدن قرارگاه ترافیکی اربعین در کشور اشاره کرد و افزود: اتوبوس ها و مینی بوس ها نیز حتما باید از سوی سازمان های مسوول ساماندهی شود.

رئیس پلیس راهور گفت: قرارگاه ترافیکی اربعین به منظور آسان سازی تردد زائران عتبات عالیات به کشور راه اندازی شده است.

مومنی گفت:قرارگاه طرح ترافیکی اربعین نظیر طرح های نوروزی و تابستانی است و با حضور دستگاه های خدمت رسان نظیر پلیس راه، اورژانس، هلال احمر، آتش نشانی، راهداری، شهرداری ها و راه و شهرسازی وظایف خود را انجام می دهد.

وی ادامه داد: این قرارگاه ستادی تا پایان ماه صفر هر سال در استان ها فعال است و در مسیرهای تردد زائران به ویژه استان های خوزستان، کرمانشاه و ایلام فعالیت می کند.

وی همچنین با بیان اقدامات پلیس در تردد روان خودروها در سفر بازگشت زائران عتبات عالیات به کشور، اضافه کرد: در مهران، محدودیت های ترافیکی ویژه اعمال شده و در برخی مناطق نیز محدودیت های ترافیکی محلی اعمال می شود.

سردار مومنی اضافه کرد: در شلمچه و چذابه کمبودی در این خصوص وجود ندارد و از لحاظ وسایل نقلیه عمومی در وضع قابل قبولی است.

مرزهای مهران، چذابه و شلمچه از مهم ترین مبادی تردد زائران ایرانی به مقصد عتبات عالیات است.

منبع:ابرنا
کد مطلب: 342744