توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
مدیرعامل شرکت توزیع برق خراسان شمالی مطرح کرد
مشارکت 170 پیمانکار در طرح‌های شرکت برق خراسان شمالی
يکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۲۸
مدیرعامل شرکت توزیع برق خراسان شمالی گفت: 170 شرکت پیمانکار در اجرای طرح‌های شرکت برق استان مشارکت دارند.

به گزارش عرش نیوز،عزت‌الله فیاض با تاکید بر اینکه این اقدام در راستای برون سپاری و چابک سازی شرکت توزیع برق خراسان شمالی انجام می‌شود، اظهار کرد: از این تعداد شرکت پیمانکار 150 مورد شرکت بومی و 20 شرکت پیمانکار خارج از استان است.

وی تصریح کرد: این شرکت برای تحقق اهداف خود با برگزاری آموزش‌های مختلف و حمایت از فارغ‌التحصیلان و جوانان منطقه با بهره‌گیری از شرکت‌های پیمانکار برای حدود 800 نفر اشتغالزایی کرده است.

فیاض از سرمایه انسانی به عنوان یک ثروت ملی یاد کرد و گفت: به طور حتم این سرمایه نقش اساسی در به ثمر رساندن اهداف یک سازمان دارد.

وی افزود: شرکت توزیع برق با توجه به این اصل مهم و با الهام از سیاست‌های کلی نظام اداری ابلاغی از سوی رهبری، استفاده از اصول علمی و تجربی و ارائه آموزش‌ها با استفاده از روش جدید نسبت به افزایش دانش و بهره‌گیری کارکنان اقدام کرده است.

مدیرعامل شرکت توزیع برق خراسان شمالی خاطرنشان کرد: پیاده‌سازی این مدل این شرکت را به یک سازمان یاد گیرنده و چابک در استان تبدیل کرده است.

وی با برشمردن تغییر فرایند و اصلاح روش‌ها تصریح کرد: با توجه به تغییرات تکنولوژی و همچنین تغییر در نیازهای مشترکان برق، این شرکت با استفاده از آخرین یافته‌های علمی نسبت به تغییر فرایندها، اصلاح روش و استفاده از تکنولوژی روز دنیا برای ارائه خدمات بهتر اقدام کرده است.

فیاض اضافه کرد: آموزش و تربیت گروه‌های خط گرم که بدون اعمال خاموشی نسبت به اجرای عملیات بر روی شبکه‌های فشار متوسط و ضعیف اقدام می‌کنند، یکی دیگر از کارهای صورت گرفته است.

وی همچنین فروش انشعاب تلفنی که در این روش در کوتاه‌ترین زمان انشعاب برقرار می‌شود را از دیگر اقدامات انجام شده در این شرکت در راستای تغییر فرایند و اصلاح روش‌ها اعلام کرد.

مدیرعامل شرکت توزیع برق خراسان شمالی خاطرنشان کرد: تصویربرداری با دوربین ترموویژن برای اصلاح احتمالی شبکه‌ها در مواقع حوادث از اقدامات اساسی این شرکت برای خدمات‌رسانی به مشترکان است.

به گزارش فارس، خراسان شمالی با دارا بودن 867 هزار نفر جمعیت دارای هشت شهرستان است./فارس

کد مطلب: 269944