توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
برای راه اندازی مرکز مبارزه با سرطان نیازمند کمک مردم هستیم
يکشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۳۴
سرپرست دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی نیشابور گفت: برخی دستگاه‌های پزشکی را که برای تشخیص بیماری‌ها لازم داریم در نیشابور وجود ندارد که برای تهیه این ملزومات به کمک خیرین نیازمندیم.
به گزارشعرش نیوز . دکتر محسن عظیمی‌نژاد در همایش روز ملی مبارزه با سرطان در تالار تربیت نیشابور، افزود: در تلاشیم که با کمک خیران و دریافت اعتبارات دولتی، این تجهیزات را بخریم تا دست همکاران‌مان برای خدمت باز باشد.

دکتر عظیمی‌نژاد با اشاره به اینکه پزشکانی که در سه ماهه گذشته به نیشابور آمدند جزء بهترین‌ها هستند و این افراد نخبگان دانشگاهی هستند که نیشابور را برای ارائه خدمت انتخاب کرده‌اند، خاطرنشان کرد: برای همین به مردم توصیه می‌کنم برای درمان خود به این پزشکان مراجعه کنند تا از علم و تخصص ایشان بهره‌مند شوند.

وی با بیان اینکه هزینه پیشگیری از سرطان بسیار کمتر از درمان سرطان است، یادآور شد: سرطان‌های معده و پستان در نیشابور شیوع دارد.

دکتر عظیمی‌نژاد در پاسخ به پرسش یکی از حاضران، سالم‌ترین روغن خوراکی را روغنی دانست که میزان چربی های ترانس آن کمتر باشد و تاکید کرد از روعن جامد( هیدروژنه) استفاده نشود.

اضافه می‌شود: در این جلسه گروه موسیقی سنتی رهاوی به سرپرستی شمس‌‌آبادی با تارنوازی و شاکری‌مقدم با آواز لحظاتی آرام‌بخش را برای حاضران به ارمغان آوردند.
کد مطلب: 363246