توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
ارومیه، شهر عاشقان والیبال میزبان خبرنگاران و مستندسازان برزیلی
چهارشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۰۸:۵۵
مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری ارومیه از حضور گروه خبرنگاران و مستندسازان برزیلی طی هفته آینده در ارومیه شهر عاشقان والیبال خبر داد.
به گزارش عرش نیوز؛'احد یوسفی' افزود: گروهی از خبرنگاران و مستند سازان کشور برزیل در چند روز گذشته به ایران سفر کرده اند و طی هماهنگی های به عمل آمده با فدراسیون والیبال کشورمان ابتدا عازم شهر مشهد و سپس ارومیه می شوند.

وی اظهار کرد: این مستندسازان قصد دارند برای بررسی موفقیت های اخیر والیبال ایران در رقابت های آسیایی، لیگ جهانی و قهرمانی جهان از چند باشگاه موفق که در لیگ ایران از فعالیت خوبی برخوردار هستند بازدید کرده و گزارش هایی در این راستا تهیه کنند.

یوسفی گفت: این گروه برای ساخت مستند خود طی روزهای سه شنبه و چهارشنبه هفته آینده (بیست و پنجم و بیست و ششم آذرماه جاری) از شهر ارومیه که توسط فدراسیون جهانی FIVB به 'شهر عاشقان والیبال' معرفی شده بازدید می کنند.

وی ادامه داد: ارومیه هم اکنون با معرفی بازیکنان ملی پوشی همچون سعید معروف، عبدالرضا علیزاده و میلاد عبادی پور یکی از شهرهای مهم والیبال خیز و موفق در والیبال ایران محسوب می شود و این گروه برزیلی قصد دارند از باشگاه شهرداری ارومیه به عنوان یکی از باشگاه های موفق بازدید کنند.

یوسفی گفت: ورود این گروه مستندساز همزمان با روز دیدار ارومیه وتیم وزارت دفاع در هفته هفتم رقابتهای لیگ برتر ایران درسالن شش نفری غدیر ارومیه است واین مستندسازان ضمن تهیه گزارش از این دیدار از نزدیک حضور پرشور هواداران و تماشاگران فهیم و والیبال دوست ارومیه ای را نیز به تصویر می کشند.

وی گفت: برابر هماهنگی های به عمل آمده قرار است این گروه از زیرساخت ها و اماکن ورزشی شهر ارومیه و سایر امکانات باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری ارومیه نیز بازدید کنند.

تیم شهرداری ارومیه با هدایت 'جهانگیر سیدعباسی' در هفته ششم رقابتهای لیگ برتر والیبال باشگاه های کشور جام 'زنده یاد حسین معدنی' استراحت دارد و در هفته هفتم این رقابتها روز چهارشنبه هفته آینده ( 26 آذر ماه) میزبان تیم وزارت دفاع است.

منبع:ایرنا
کد مطلب: 340944