توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
در کارگروه رفع موانع تولید سمنان
54 واحد تولیدی استان سمنان تسهیلات رونق تولید دریافت کردند
يکشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۷
54 واحد تولیدی استان سمنان در کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید این استان تسهیلات رونق تولید دریافت کردند.
  به گزارش عرش نیوز از سمنان، 54 واحد تولیدی استان سمنان صبح امروز در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان سمنان که با حضور استاندار سمنان و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران در سالن مدیریت بحران استانداری سمنان برگزار شد، تسهیلات رونق تولید دریافت کردند.

با تلاش سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان و با پایان نوزدهمین جلسه کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان سمنان، 54 واحد تولیدی استان به ارزش بیش از 610 میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید دریافت کردند.

در نشست امروز کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان سمنان، میزان تسهیلات رونق تولید که به واحدهای تولیدی استان سمنان اختصاص یافته است، بیش از 3 هزار و 400 میلیارد ریال اعلام شد که از سوی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان و با بررسی درخواست‌ها و شرایط واحدهای تولیدی به آنها تخصیص می‌یابد.

تسهیلات رونق تولید در سال جاری و با هدف تقویت بخش صنعتی و معدنی و نیز اجرای سیاست‌های ابلاغی اقتصادمقاومتی پرداخت می‌شود و واحدهای متقاضی می‌توانند درخواست‌های خود را برای دریافت تسهیلات در این بخش ارائه دهند.

بر اساس اعلام مسؤولان در این نشست، کارگروه ملی تسهیل و رفع موانع تولید نیز برنامه‌های خوبی برای فعال‌سازی واحدهای صنعتی و معدنی راکد تدارک دیده است و تسهیلات رونق تولید به واحدهای تولیدی نیمه فعال استان سمنان پرداخت می‌شود.

کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان سمنان امروز با حضور استاندار سمنان و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، پرداخت بیشتر تسهیلات به واحدهای تولیدی کوچک و متوسط نیمه فعال در این استان را مصوب کرد و در نشست‌های آتی این کارگروه نیز درخواست‌های دیگری از سوی صنایع استان سمنان بررسی می‌شود.

مقرر شده است تا با پرداخت این تسهیلات، افزایش بهره‌وری، رشد اشتغال و بهبود تولید در واحدهای تولیدی استان سمنان در دستور کار قرار گیرد.

کد مطلب: 390543