توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
معاونت عمران دانشگاه آزاد اسلامی واحد نیشابور
ارزشمندترین کار ما در سال 93ساخت المان شهدای گمنام دانشگاه نیشابور بود
چهارشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۱۷:۱۰
معاونت عمران دانشگاه آزاد اسلامی واحد نیشابور گفت : ساخت المان شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی واحد نیشابور ارزشمندترین اقدام در سال 93 بود
به گزارش عرش نیوز . معاونت عمران دانشگاه آزاد اسلامی واحد نیشابور گفت: شش هزارمتر مربع محوطه‌سازی شامل کف‌سازی، سنگ فرش و فضای سبز در کنار بیش از دو هزار و ۳۰۰ متر مربع آسفالت در سال ۹۳ بخشی از فعالیت‌های عمرانی این مرکز دانشگاهی بوده است.
فرهاد حاجیان ادامه داد: نصب برج نور و نورپردازی خوابگاه‌های دانشگاه، احداث میدان متالورژی و ساخت ساختمان جدید اساتید دانشکده علوم انسانی به متراژ حدود ۸۰۰ متر مربع دیگر اقدامات این واحد بوده است.
وی با اشاره به تدفین دو تن از شهدای گمنام دفاع مقدس در محوطه میانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نیشابور تاکید کرد: اجرای سریع این المان از ابتدا در دستور کار این معاونت بود که توانستیم آن را با افتخار به اتمام برسانیم که آن را ارزشمندترین اقدام سال ۹۳ می دانم.
حاجیان تصریح کرد: تکمیل و بهره برداری از محل‌های جدید ستاد اقامه نماز، دفتر بسیج دانشجویی و هیأت مذهبی،کافی شاپ دانشجویی به مساحت ۷۶۰ متر مربع، ساخت دو باب گلخانه به متراژ ۵۰۰ متر مربع و مجهز نمودن سیستم روشنایی محوطه به ساعت دیجیتال جهت صرفه‌جویی در مصرف برق از اهم فعالیت‌های این مرکز بوده است.کد مطلب: 367440