توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
مبعلی و هیچ بازیکن دیگری را به‌زور نگه نمی‌داریم
دایی: فیلمی از بازی نفت ــ استقلال داریم که اگر لازم باشد در اختیار مردم می‌گذاریم/ پرسپولیسی‌ها اگر پراهیچ را می‌خواهند رسماً پیشنهاد دهن
يکشنبه ۵ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۲:۰۸
سرمربی تیم فوتبال نفت تهران اعلام کرد، اگر مسئولان باشگاه پرسپولیس خواهان مدافع کروات تیمش هستند، رسماً‌ پیشنهاد بدهند.
به گزارش خبرنگار ورزشی عرش نیوز، علی دایی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل تراکتورسازی اظهار داشت: ما آخرین بازی فصل‌مان را انجام می‌دهیم و با تیمی خیلی خوب و قدرتمند بازی داریم. تراکتوری‌ها از لحاظ کادرفنی، مدیریتی و داشتن تماشاگر زبانزد هستند و خیلی دوست داریم بازی آخر نیم‌فصل‌مان را با برد به پایان برسانیم. با اینکه بازی خیلی سختی مقابل استقلال انجام دادیم و در این فاصله خیلی نتوانستیم کار تاکتیکی انجام دهیم، اما خوب ریکاوری کردیم و آماده بازی با تراکتورسازی هستیم. ما به‌غیر از سه امتیاز این بازی به چیز دیگری فکر نمی‌کنیم و امیدواریم بازی طوری پیش برود که حق به حق‌دار برسد و تیمی که شایسته است، به پیروزی دست یابد.
یک سال است در هوای آلوده تمرین می‌کنیم و مسابقه می‌دهیم

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران راجع به اینکه تیمش باید در هوای بسیار آلوده شهر تهران به مصاف تراکتورسازی برود، تصریح کرد: متأسفانه ما یک سال است که چنین شرایطی را تحمل می‌کنیم و در هوای بسیار آلوده نفس کشیده و بازی و تمرین می‌کنیم. این اصلاً اتفاق خوبی نیست، اما کاری نمی‌شود کرد. واقعاً در این هوای آلوده ورزش کردن تبعات خوبی نخواهد داشت و باید برای سلامتی مردم فکری کرد. در هر صورت ما فردا یک بازی شش‌امتیازی پیش رو داریم و باید نهایت تلاش‌مان را انجام دهیم تا این بازی را ببریم. سه امتیاز این بازی می‌تواند ما را در جمع مدعیان قرار داده و فاصله‌مان را با صدر جدول کمتر کند. ما دنبال این هستیم که با سه امتیاز بازی با تراکتورسازی نیم‌فصل را تمام کنیم.
می‌توانستیم در جدول جایگاه بهتری داشته باشیم

دایی در پاسخ به این سؤال که آیا در نیم‌فصل اول به اهدافش رسید یا نه، خاطرنشان کرد: مطمئناً اهداف ما چیز دیگری بود، اما خدا لطف کرد و توانستیم این نتایج خوب را کسب کنیم. مطمئناً برای آینده براساس شرایطی که داریم برنامه‌ریزی و هدف‌گذاری خواهیم کرد. خداراشکر توانسته‌ایم جزو چهار تیم نهایی جام حذفی قرار بگیریم، اما اگر وضعیت‌مان بهتر بود الآن در جدول لیگ هم جایگاه مناسب‌تری داشتیم.
پرسپولیسی‌ها اگر پراهیچ را می‌خواهند رسماً پیشنهاد بدهند

دایی در واکنش به این موضوع که گفته می‌شود ایگور پراهیچ پس از صرف چند ناهار مشترک با بازیکنان و مربیان کروات پرسپولیس قصد رفتن به این تیم را دارد، گفت: در هر صورت ایگور با بازیکنان و مربیان پرسپولیس که هموطنش هستند رابطه خوبی دارد و طبیعی است که آنها در کشوری دیگر که ایران باشد با همدیگر ناهار مشترک بخورند، این هیچ مشکلی ندارد اما این را هم در نظر بگیرید که ما بازیکنی را به‌زور در تیم نگه نمی‌داریم. اگر پرسپولیسی‌ها پراهیچ را می‌خواهند در مذاکره به‌روی این باشگاه باز است و می‌توانند بیایند پیشنهاد خود را مطرح کنند. پراهیچ جزو بازیکنان بااخلاق و خوب ماست و تا الآن هم عملکرد خیلی خوبی در تیم ما داشته است. متأسفانه او در هفته‌های اخیر به‌دلیل مصدومیت بازی‌های حساس ما را از دست داد و در حال حاضر در کشورش به سر می‌برد.
مبعلی و هیچ بازیکن دیگری را به‌زور نگه نمی‌داریم

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران در ادامه در رابطه با جدایی احتمالی ایمان مبعلی و رفتن او به استقلال نیز تصریح کرد: قبل از بازی با استقلال هم در مورد این موضوع از من سؤال شد، اما باز هم می‌گویم در مورد مبعلی هیچ صحبتی با ما نشده است، ضمن اینکه ما بازیکنی را به‌زور در تیم نگه نمی‌داریم و ایمان خودش بهتر از هر کس دیگری می‌داند چه انتخابی داشته باشد. قطعاً او با تجربه‌ای که دارد بهترین تصمیم را برای آینده‌اش خواهد گرفت.
براساس وضعیتی که داریم برای آینده هدف‌گذاری خواهیم کرد

دایی با اشاره به اینکه تیمش در نیم‌فصل تقویت خواهد شد، عنوان کرد: ما خیلی دوست داریم بازیکنانی را که می‌خواهیم به خدمت بگیریم، اما اول باید شروط باشگاه مقابل را بررسی کنیم. اوضاع تیم ما آن‌طور که باید خوب نیست. در هر صورت ما براساس وضعیتی که داریم برای آینده هدف‌گذاری خواهیم کرد، قطعاً بعد از دو بازی حساسی که مقابل تراکتورسازی و سپاهان خواهیم داشت جلسه‌ای را با مسئولان باشگاه برگزار خواهیم کرد و برای آینده برنامه‌ریزی می‌کنیم.
آدمی نیستم که اجازه دهم حقی پایمال شود

دایی درباره بیانیه‌هایی که از سوی استقلالی‌ها بعد از بازی نفت ــ استقلال صادر شد، خاطرنشان کرد: من نه بیانیه را دیدم و نه به این چیزها نگاه خواهم کرد، اصلاً برایم مهم نیست که چه بیانیه‌ای دادند. علی دایی همیشه حرف حق را می‌زند. همه مردم می‌دانند که من آدمی نیستم که اجازه دهم حقی پایمال شود و همیشه سعی می‌کنم حرف حق را بزنم. خوشبختانه هر صحبتی که در مورد آقایان کرده‌ام فیلمش موجود است. عکس‌العمل‌های کنار زمین خودش مستند است و احتیاجی نیست که من بخواهم حرفی بزنم.
فیلمی از بازی نفت ــ استقلال داریم که اگر لازم باشد در اختیار مردم می‌گذاریم

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران در خاتمه تصریح کرد: متأسفانه تصاویر ضبط‌شده خیلی چیزها را نشان می‌دهد. ما فیلمی را داریم که اگر لازم باشد در اختیار مردم قرار خواهیم داد. متأسفانه یک‌سری اتفاقات رخ می‌دهد که برخی فکر می‌کنند مردم این چیزها را نمی‌بینند. من خودم سال‌ها در این فوتبال بودم و خیلی چیزها را دیده‌ام. من فوتبال را به‌خاطر سالم بودن و نشاطی که به جامعه می‌دهد دوست دارم، اما اگر یک روز احساس کنم نمی‌توانم در این شرایط کار کنم از فوتبال کنار خواهم رفت.

منبع: تسنیم

کد مطلب: 391335