توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح:
حماسه 6 بهمن آمل سبب تقویت نهال نوپای انقلاب شد
يکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۴۶
رئیس ستاد نیروهای مسلح گفت: حماسه 6 بهمن آمل سبب تقویت نهال نوپای انقلاب شد.

به گزارش عرش نیوز؛حسن فیروزآبادی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح پیامی به مراسم اختتامیه جشنواره خاطره‌نویسی خاطر‌ه‌های پرشکوه یادبود 135 شهید جنگل ترور و حماسه برجسته حماسه شش بهمن آمل به عنوان همایش منطقه یاد یاران ارسال کرد.

فیروزآبادی در این پیام اظهار داشت: بر مردم ولایتمدار آمل در یکی از حساس‌ترین سال‌های عمر نظام اسلامی با مردانگی و غیرت توطئه دشمنان داخلی و خارجی را خنثی کردند.

وی افزود: در آستانه آغاز 36 امین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران سلام و درود به روح مطهر بنیانگذار انقلاب اسلامی، شهدای هشت سال دفاع مقدس و انقلاب اسلامی، شهدای انقلاب اسلامی استان مازندران و شهدای جنگل شهرستان آمل عرض می‌کنم.

فیروزآبادی عنوان کرد: خاطره مجاهدت و جانفشانی مردان و زنان با بصیرت و ولایتمدار آمل در روز شش بهمن 60 و مبارزه با توطئه کثیف و خبیثانه دشمنان انقلاب خوش درخشیدند از حافظه تاریخی ملت ایران پاک نخواهد شد و بدون شک آن مجاهدت‌ها از مصادیق ایثار و پاسداری از ارزش‌های پاک ناب محمدی و دفاع از آرمان‌های سترگ انقلاب و ولایت فقیه به شمار می‌رود.

این مسئول با اشاره به اینکه در طلیعه آغاز سی و ششمین بهار انقلاب حماسه شش بهمن آمل باید نقطه عطفی در تاریخ انقلاب نامید، ادامه داد: با مقاومت مردم آن دیار قهرمان‌پرور اجرای توطئه گروه‌های کمونیستی و منافقین پس از ناکامی در تهران و سایر شهرهای ایران در آمل نیز ناکام ماند و سبب تقویت نهال نوپای انقلاب شد.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: پاسداشت یکایک حوادث و رویدادهای انقلاب همه ما را بر آن می‌دارد تا با کنکاش و بررسی‌های دقیق حقایق جدیدی از اهداف شیطانی و ضدبشری قدرت‌های استکباری جهان را علیه ایران و انقلاب اسلامی تحمیل کردند، آشکار کرده و بهتر بشناسند.

وی افزود: حضور عزتمندانه و به موقع مردم بصیر، حماسه‌ساز و غیرتمند شهر هزار سنگر برابر گروه‌های معاند ضد انقلاب آنقدر مهم بود که به جرات می‌توان حماسه مردم آمل را همتراز حماسه مردم قم و تبریز قرار داد.

فیروزآبادی یادآور شد: این را مهم و با ارزش بدانید که امام امت در وصیتنامه عبادی سیاسی خود دعوت به مجاهدت‌های مردم این دیار فرمودند ما باید از شهر آمل و مردم فداکار آن تشکر کنیم.

این مسئول در پایان اذعان داشت: حماسه جاویدان و ماندگار شش بهمن برگ زرین دیگری در تاریخ پرافتخار انقلاب بوده که باید ابعاد این رویداد به خوبی تدوین شده و به نسل‌های آینده منتقل شود.منبع:فارس

کد مطلب: 359539