توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
رئیس سازمان صنعت کرمانشاه خبر داد
توزیع اقلام اساسی ویژه ماه رمضان در 25 فروشگاه کرمانشاه
چهارشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۲۸
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه گفت: 25 فروشگاه بزرگ در سطح شهر کرمانشاه کار توزیع اقلام اساسی مورد نیاز شهروندان در ماه مبارک رمضان را بر عهده دارند.
عرش نیوز به نقل از فارس؛رضا رحیمی اظهار داشت: 25 فروشگاه بزرگ در سطح شهر کرمانشاه کار توزیع اقلام اساسی مورد نیاز شهروندان در ماه مبارک رمضان را بر عهده دارند.

 
وی خاطرنشان کرد: امسال براساس بخش‌نامه دولت، سازمان جهاد کشاورزی بر تامین یک سوم اقلام اساسی ماه مبارک رمضان مکلف شده که در قالب «طرح ضیافت» صورت خواهد گرفت.

 
رحیمی با اشاره به تشکیل جلسات تنظیم بازار سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه با حوزه اصناف، بیان داشت: به‌منظور جلوگیری از ازدحام در محل نمایشگاه فعلی و با توجه به فصل گرما و دیگر مشکلات، تصمیم بر توزیع اقلام اساسی در فروشگاه‌های بزرگ استان گرفته شد.

 
به گفته رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه، ذخیره‌سازی کالاهای اساسی همچون گوشت، مرغ، برنج و شکر در دو بخش خصوصی و شرکت پشتیبانی امور دام انجام شده و در این مورد محدودیتی وجود ندارد.

 
رحیمی خاطرنشان کرد: تمام کالاهای اساسی به اندازه کافی توسط شرکت‌های بزرگ ملی واردکننده و تولیدکننده داخلی ذخیره و تامین شده است.

 
این مسئول با بیان اینکه فروشگاه‌های بزرگ در تمام شهرستان‌های استان کرمانشاه نیز معرفی شده‌اند، افزود: در این فروشگاه‌ها تخفیفات در نظر گرفته شده برای توزیع کالاهای اساسی به مردم داده می‌شود.

 
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه از تشدید بازرسی‌ و نظارت‌ها در طول ماه مبارک رمضان خبر داد و تاکید کرد: کار بازرسی فروشگاه‌های اصلی تامین‌کننده اقلام اساسی و سایر مغازه‌ها و فروشگاه‌ها نیز با سرعت و شدت بیشتری انجام می‌شود.
کد مطلب: 274533