توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
کشف بیش از ۵۴ هزار لیتر فرآورده‌های نفتی قاچاق در یزد
يکشنبه ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۴۳
فرمانده انتظامی استان یزد گفت: با توقیف دو دستگاه تریلی نفتکش در یزد بیش از ۵۴ هزار لیتر فرآوردهای نفتی قاچاق کشف و ضبط شد.
به گزارش عرش نیوز به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار منوچهرامان اللهی اظهار کرد: ماموران پلیس آگاهی استان یزد در راستای مبارزه با قاچاق کالا و سوخت، یک دستگاه تریلی که اقدام به حمل سوخت قاچاق می‌کرد را شناسایی و متوقف کردند.

وی افزود: راننده خودروی حامل فرآورده‌های قاچاق در ابتدا با ارائه بارنامه و اسناد و مدارک جعلی مبنی براین که نوع محموله پارافین است قصد فریب ماموران را داشت.

فرمانده انتظامی استان یزد تصریح کرد: بر این اساس، ماموران پس از هماهنگی با مقامات قانونی مسئول، موفق به کشف بیش از ۳۴ هزار لیتر نفت سفید قاچاق شدند.

وی با اعلام این مطلب که ماموران پلیس استان، در عملیات دیگری، پس از شناسایی و توقیف یک دستگاه تریلی ولوو نفتکش موفق به کشف بیش از ۲۰ هزارلیتر نفت کوره قاچاق شدند افزود: ارزش سوخت‌های مکشوفه بیش از یک میلیارد ریال برآورد شده است.

فرمانده انتظامی استان یزد خاطرنشان کرد: در این دو عملیات انجام شده سه نفر متهم دستگیر و برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی مربوطه شدند.
منبع:تسنیم
کد مطلب: 253833