توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
نماینده مجلس: بیانات رهبری درهای امید و موفقیت را گشود
چهارشنبه ۱۸ تير ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۱۱
عضو مجمع نمایندگان اهل سنت مجلس شورای اسلامی گفت: بیانات رهبری در جمع کارگزاران نظام قوت قلب برای دولت بود و درهای امید و موفقیت را در عرصه های داخلی و خارجی گشود.
عرش نیوز به نقل از ایرنا؛ˈحمیدرضا پشنگ ریگیˈ روز چهارشنبه افزود: بیانات روز گذشته رهبر معظم انقلاب در جمع کارگزاران نظام، مسوولان و شماری از مدیران ارشد دستگاه های مختلف کشوری و لشگری در باب حمایت از دولت درهای امید را به روی دولت و ملت گشود.

 
وی بیان کرد: تمام موفقیت های دولت در سایه لطف و عنایت خداوند، توجهات و هدایت های رهبر معظم انقلاب و مشارکت، همبستگی و انسجام مردم به دست آمده است.

 
نماینده مردم خاش در مجلس شورای اسلامی داشت: رهبر معظم انقلاب در این دیدار دولت را تایید و حمایت کردند.

 
وی ادامه داد: حمایت رهبری از دولت های منتخب مردم در دوران های گذشته، صورت گرفته و به تعبیر ایشان همه این دولت ها دارای نقاط مثبت و منفی بوده اند و نقد دولت های گذشته باید به صورت کارشناسی باشد و نقد در منبرهای عمومی خیلی به مصلحت نیست.

 
نماینده مردم خاش در مجلس شورای اسلامی گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی در خصوص دولت کنونی بیان فرمودند: هرگونه نقدی، باید منصفانه، محترمانه و دلسوزانه و به دور از هرگونه مچ گیری و اذیت رساندن به دولت باشد.

 
وی اضافه کرد: همه باید با دید منصفانه به وقایع بنگریم و واقعیت ها را به مردم بیان کنیم، مردم باید بدانند که دولت در حوزه سیاست خارجی کاملا در چارچوب سیاست های اعلامی مقام معظم رهبری عمل کرده است.

 
وی گفت: دولت در این راستا شاکله ایران هراسی را به طور کامل درهم شکسته و فروریخته است، افکار عمومی دنیا بخوبی دریافته اند که ایران در عرصه فعالیت های هسته ای خود، صلح آمیز و شفاف عمل کرده و می کند و با اثبات این مساله اساس بهانه جویی ها علیه ایران فروپاشیده شد.

 
عضو مجمع نمایندگان سیستان و بلوچستان افزود: باور ما این است که به حول و قوه الهی هیچ قدرتی نمی تواند به بهانه مبارزه با تسلیحات کشتار جمعی، تحریم های نابجا علیه ملت ایران وضع و تحمیل کند، دیوار تحریم ها شکست مهمی برداشته و دولت در تداوم مذاکرات جدی است.

 
پشنگ ریگی بیان کرد: دولت در مسائل مهمی چون منابع آب، با حمایت و هدایت رهبر معظم انقلاب اسلامی در شرق، جنوب و غرب کشور اقدامات بزرگی را برای مهار سیلاب ها و استحصال آب و بهره برداری درست از منابع آبی کشور، آغاز کرده است.

 
وی گفت: در حوزه سلامت نیز دولت گام های بسیار مهمی برداشته و در مدت کوتاه یک میلیون و 200 هزار نفر از مزایای این اقدام در بیمارستان ها بهره مند شده اند.

 
وی تصریح کرد: سال گذشته دولت برای پرداخت 14 هزار میلیارد تومان از یارانه نقدی مشکل داشت ،اما امسال علاوه بر تامین آن، اقدامات مهمی را در زمینه ارتقای نظام سلامت و تأمین معیشت اقشار محروم آغاز کرده و این روند ادامه پیدا می کند.

 
به گفته این نماینده مجلس، دولت بالاترین وظیفه خود را فرهنگ می داند و امسال که سال فرهنگ و اقتصاد نامگذاری شده، اجرای اقتصاد مقاومتی و نقشه مهندسی فرهنگی به عنوان مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی بزودی از سوی دولت آغاز می شود.

 
وی بیان کرد: دولت در شرایط فعلی نیاز زیادی به حمایت و پشتیبانی در راستای تحقق برنامه های داخلی و خارجی خود دارد.

 
پشنگ ریگی خاطر نشان کرد: مردم با انتخاب خود در 24 خرداد سال گذشته نشان دادند که به دنبال اعتدال و میانه روی و توسعه مناسبات با جهان هستند.

 
وی گفت: مردم خواهان ایجاد فضای نشاط و شادابی در کشور و تحقق شعارهای دولت در انتخابات هستند و دولتمردان نیز باید پاسخ این تلاش ها و خواسته های مردم را بدهند.
کد مطلب: 283830