توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
فرمانده منطقه دوم دریایی نوح نبی(ع) سپاه:
قدرت دفاعی ایران در خلیج‌فارس قدرتی بی‌نظیر است
يکشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۰۴
فرمانده منطقه دوم دریایی نوح نبی(ع) نیروی دریایی سپاه گفت: امروز قدرت دفاعی جمهوری اسلامی در خلیج‌فارس قدرتی بی‌نظیر بوده و اما همه این‌ها در راستای امنیت پایدار، صلح و دوستی با کشورهای همسایه است.

به گزارش عرش نیوز؛علی رزمجو با اشاره به توان دفاعی جمهوری اسلامی در خلیج فارس، گفت: با عنایت خداوند و بازوان پرتوان کارکنان منطقه دوم نیروی دریایی سپاه که دارای پیشینه و کارنامه حماسی در ابعاد مختلف بویژه نبرد مستقیم با آمریکای جهانخوار هستند، اقتداری بی‌‎نظیر در خلیج‌فارس برای ایران خلق شده است.

فرمانده منطقه دوم دریایی نوح نبی(ع) نیروی دریایی سپاه استان بوشهر با بیان اینکه سپاه آماده دفاع از مرزهای آبی جمهوری اسلامی در خلیج‌فارس است، افزود: نیروی دریایی سپاه با اشرافیت اطلاعاتی، با آمادگی‌های عملیاتی، با داشتن ابزار، امکانات و تجهیزات متناسب با نوع تهدیداتی که دشمنان انقلاب اسلامی در خلیج فارس دارند در طول خلیج‌فارس آماده دفاع از مرزهای آبی جمهوری اسلامی ایران است.

وی تاکید کرد: سلاح و تجهیزاتی که در اختیار ماست انواع و اقسام شناورهای موشک‌انداز، اژدرافکن، مین ریز، یگان‌های تفنگدار و پروازی، انواع سامانه‌های موشکی و انواع سامانه‌های پهباد و سایر ملزوماتی که ما باید در توان بازدارندگی جمهوری اسلامی ایران در منطقه استراتژیکی خلیج فارس ایجاد کنیم در اختیار سپاه قرار دارد.

رزمجو اظهار داشت: مهم‌تر از همه این‌ها نیروی انسانی متعهد، آموزش‌دیده، کارآمد و سازماندهی شده است که این ابزار و امکانات همراه با ایمان و انگیزه الهی بکار می‌گیرند.

وی تصریح کرد: امروز قدرت دفاعی جمهوری اسلامی در خلیج‌فارس قدرتی بی‌نظیر است اما همه اینها در راستای توان بازدارندگی، امنیت پایدار و در راستای امنیت، صلح و دوستی با کشورهای همسایه است.

 فرمانده منطقه دوم دریایی نوح نبی(ع) نیروی دریایی سپاه استان بوشهر تاکید کرد: ما دنبال این هستیم که امنیت پایدار در منطقه خاورمیانه و بویژه خلیج‌فارس برقرار باشد سپاه در عین حال آمادگی لازم برای پاسخگویی به هر نوع تهدیدات دشمنان انقلاب اسلامی در منطقه استراتژیک خلیج‌فارس دارد.

رزمجو بیان داشت: نیروی دریایی سپاه علاوه بر آن ماموریت ذاتی که در دریا برای حفظ اقتدار جمهوری اسلامی ایران دارد، در کنار آن هم کارهای محرومیت‌زدایی انجام می‌دهد.

وی افزود: سپاه در راستای محرومیت‌زدایی براساس منویات مقام معظم رهبری که تاکید فرمودند که به مناطق محروم و مخصوصا روستاهای دور افتاده کمک شود ما نیز طی بازدیدی که در سطح استان داشتیم به روستای چاه حسین جمال رسیدیم که در آنجا مسجد و مدرسه‌ای بود که نیاز به بازسازی داشتند.

رزمجو با بیان اینکه  یکی از خدمات سپاه پاسداران مردمداری و مردم یاری است، یادآور شد: براساس پیگیری‌هایی که صورت گرفت و بررسی‌هایی که به عمل آمد خوشبختانه این روستا دارای مردمی نجیب، پاک، متدین و وفادار به انقلاب اسلامی هستند که هفت تن از شهدای گلگون کفن دفاع مقدس استان بوشهر از این روستاست.

وی اضافه کرد: با هماهنگی‌هایی که با فرماندهی نیروی دریایی سپاه به عمل آمد، با دفتر محرومیت‌زدایی به جمع‌بندی رسیدیم که مسجد و مدرسه این روستای محروم را بازسازی کنیم.

منبع:فارس

کد مطلب: 350736