توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
1100 میلیارد تومان اعتبار عمرانی برای استان بوشهر ابلاغ شد
دوشنبه ۱ دی ۱۳۹۳ ساعت ۲۲:۱۸
بوشهر - معاون برنامه‌ریزی استاندار بوشهر گفت: امسال 1100 میلیارد تومان اعتبار عمرانی برای استان بوشهر ابلاغ شد.
به گزارش عرش نیوز: رضا عوض‌پور عصر دوشنبه در آیین معارفه سرپرست معاونت عمرانی استانداری بوشهر اظهار داشت: مدیریت امور عمرانی از کارهای سخت در استان است که با حضور مهندس رستمی شاهد اقدامات بسیار خوبی در این زمینه بودیم و کارهای خوبی صورت گرفت.

وی با تمجید از ویژگی‌های اخلاقی و رفتاری و عملکردی معاون سابق عمرانی استان بوشهر، تصریح کرد: هر چند در سال‌های اخیر شاهد وضعیت مناسبی در زمینه اعتبارات نبودیم ولی در زمینه عمرانی مدیریت خوبی صورت گرفت و کارهای خوبی صورت گرفت.

معاون برنامه‌ریزی استاندار بوشهر با بیان اینکه در سال جاری شاهد مناسبی در زمینه اعتبارات عمرانی در سطح استان هستیم، خاطرنشان ساخت: چند سیل و زلزله را در سال جاری در استان پشت سر گذاشتیم که مهندس رستمی به صورت مستمر در محل حوادث حضور داشتند و امور را پیگیری کردند.

معاون سابق عمرانی استاندار بوشهر نیز در این آئین با اشاره به حضور ۲۶ ماهه خود در استان بوشهر اظهار داشت: در این مدت همواره برای توسعه و عمران و آبادانی استان بوشهر تلاش داشتم و همه توان خود را به کار گرفتم.

شاپور رستمی با تقدیر از اعتماد و همکاری‌های استاندار بوشهر، اذعان داشت: استاندار بوشهر همه توان خود را برای توسعه استان بوشهر به کار گرفته است و شاهد روند خوبی در توسعه استان هستیم.

در این آیین ضمن قدردانی از خدمات شاپور رستمی، سید محمدحسن باستی به عنوان سرپرست معاونت امور عمرانی استانداری بوشهر معرفی شد.

منبع: مهر
کد مطلب: 345930