توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
حسینی در رودبار:
هدف فتنه ۸۸ براندازی نظام بود
دوشنبه ۸ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۵۱
وزیر ارشاد دولت دهم بیان اینکه مردم در حماسه ۹دی پاسخ کوبنده‌ای به فتنه‌گران دادند، گفت: در فتنه ۸۸ معاندان با نظام جمهوری اسلامی ایران متحد شدند و هدفشان براندازی نظام بود.
به گزارش عرش نیوز؛سیدمحمد حسینی دقایقی پیش در جمع خبرنگاران با گرامیداشت حماسه 9دی، اظهار داشت:  یوم‌الله 9 دی حماسه مردمی در تبعیت از ولایت بود که در تاریخ انقلاب اسلامی ماندگار شد.

وی با بیان اینکه مردم در حماسه 9 دی پاسخ کوبنده‌ای به فتنه‌گران دادند، افزود: در فتنه 88 تمامی معاندان با نظام جمهوری اسلامی ایران متحد شدند و هدفشان براندازی نظام بود ولی مردم در برابر فتنه‌گران ایستادند.

وزیر ارشاد دولت دهم با تأکید بر تبیین ابعاد فتنه 88، گفت: سران فتنه و حامیان داخلی و خارجی آنان ظلم بزرگی در حق مردم و نظام جمهوری اسلامی ایران روا داشتند و گناه سران فتنه در شایعه‌سازی و شبهه‌افکنی نابخشودنی است.

حسینی با تأکید بر ولایت‌مداری ملت ایران، تصریح کرد: حماسه 9دی تجلی ولایت‌مداری و بصیرت ملت ایران بود، تصریح کرد: 9 دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت است که ملت با وحدت و یکپارچگی دسیسه‌های معاندان به نظام را برآب کردند.

وی با بیان اینکه حماسه 9دی در امتداد یوم‌الله 22 بهمن و یوم‌الله 13 آبان است، تأکید کرد: مردم با حضور به موقع در صحنه درس بزرگی را به فتنه‌گران دادند.


منبع:تسنیم
کد مطلب: 348036