توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
عملگرایی لازمه رسیدن سریع‌تر به موفقیت است
سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۰۳
استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: در شرایط امروزی عملگرایی لازمه رسیدن سریع‌تر به موفقیت است.

به گزارش عرش نیوز؛قاسم سلیمانی دشتکی ظهر امروز در دیدار با جهادگران دانشگاهی این استان اظهار کرد: مدیران باید برای رسیدن سریع‌تر به موفقیت در اجرای امور، عملگرایی را تقویت و شعار دادن را کم کنند.

وی تأکید کرد: در یک سال گذشته دولت توجه جدی به تقویت زیرساخت‌های اصلی مانند راه، بهداشت و درمان، گردشگری، خروج از بن‌بست و نحوه اجرای علمی طرح‌های انتقال آب بین حوضه‌ای چهارمحال و بختیاری داشته است.

سلیمانی بیان داشت: جهاد دانشگاهی باید از حالت تئوری خارج و وارد عملگرایی شود تا بتواند بهتر به اهداف از پیش تعیین شده خود دست یابد.

این مسئول به اهمیت فراوان سند آمایش اشاره و تصریح کرد: این سند راهبردی بوده و در آن مسیر حرکت به جلو تعیین شده است.

استاندار چهارمحال و بختیاری کاربردی شدن پژوهش‌های کنونی را ضروری دانست و گفت: جهاددانشگاهی باید در این زمینه الگوهای علمی را به بخش‌های مختلف ارائه دهد.

وی خاطرنشان کرد: پویایی در حرکت مردم و مسئولان و تقویت ارتباط بین این دو گروه از مهم‌ترین وظایف جهاددانشگاهی به‌شمار می‌رود.

سلیمانی دشتکی خروج از رکود و حرکت خلاقانه علمی با هدف جهت‌دهی به مراکز مهم علمی را ضروری برشمرد و اظهار داشت: تبادل افکار علمی در جهاددانشگاهی و توجه ویژه مدیران دستگاه‌های اجرایی به این حوزه نقش مهمی در راستای رسیدن سریع‌تر به توسعه همه‌جانبه و پویا دارد.

منبع:فارس

کد مطلب: 337533