توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
رئیس اداره صنعت و معدن ایرانشهر خبر داد
تشکیل 34 پرونده برای واحدهای صنفی متخلف در ایرانشهر
دوشنبه ۱۶ تير ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۰۲
رئیس اداره صنعت و معدن ایرانشهر گفت: از ابتدای ماه مبارک رمضان برای 34 واحد صنفی متخلف به ارزش بیش از 86 میلیون ریال پرونده تشکیل شده است.
 
عرش نیوز به نقل از فارس؛معظم محمودزاده اظهار کرد: از ابتدای شروع طرح ویژه ماه مبارک رمضان تاکنون 303 مورد بازرسی از واحدهای صنفی و غیرصنفی انجام شده که برای 34 واحد صنفی متخلف به ارزش بیش از 86 میلیون ریال پرونده تشکیل شده است.

 
وی افزود: اخبار و گزارشات مردمی واصله به ستاد خبری این اداره در مجموع 31 مورد بوده که پیگیری شده و نتایج بررسی‌ها به شاکیان اعلام شده است.

 
رئیس اداره صنعت و معدن ایرانشهر از فعالیت 6 اکیپ بازرسی و نظارت بر واحدهای صنفی در ایرانشهر خبر داد و گفت: این اکیپ‌ها با تخلفات احتمالی از قبیل گرانفروشی، کم‌فروشی، تقلب، درج کردن قیمت و سایر تخلفات برخورد جدی صورت خواهد گرفت.

 
وی بیان کرد: بیشترین تمرکز بازرسی‌ها در ایام ماه مبارک رمضان بر روی کالاهای اساسی و اولویت‌دار بوده که در همین ارتباط نیز پایش بازار از حیث قیمت منتخب به صورت روزانه رصد می‌شود.

 
محمودزاده گفت: در روزهای اخیر ثبات قیمت و فراوانی در تمام کالاها را شاهد هستیم و هیچگونه مشکلی در زمینه کمبود کالاها در ایرانشهر وجود ندارد.
کد مطلب: 282408