توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
معاون اتاق اصناف استان زنجان خبر داد
انجام 22 هزار و 700 فقره بازرسی از اصناف استان زنجان
چهارشنبه ۱۸ تير ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۴۱
معاون نظارت و بازرسی اتاق اصناف استان زنجان گفت: طی سه ماه نخست سال جاری 22 هزار و 749 فقره بازرسی از واحدهای صنفی مختلف استان زنجان صورت گرفته است.
عرش نیوز به نقل از فارس؛مشهود شریفی امروز در زنجان اظهار داشت: مجموع پرونده‏های تخلف تشکیل شده از واحدهای صنفی مختلف عمده و خرده فروش طی سه ماه نخست سال جاری توسط اتاق اصناف استان زنجان 2 هزار و 24 فقره اعلام شده است.

 
وی تصریح کرد: ارزش ریالی پرونده‏های تشکیل شده طی سه ماه نخست سال جاری در استان زنجان 3 میلیارد و 331 میلیون و 787 هزار و 105 ریال برآورد شده است.

 
معاون نظارت و بازرسی اتاق اصناف استان زنجان با بیان اینکه در مجموع بر اساس گزارشات اتاق اصناف استان، طی سه ماه نخست سال جاری 597 فقره گزارش و شکایات مردمی توسط واحد نظارت و بازرسی این اتاق دریافت شده است، اضافه کرد: 194 مورد از این گزارشات و شکایات با جلب رضایت شاکی رفع و برطرف شده است.

 
شریفی یادآور شد: 233 فقره از گزارشات و شکایات دریافتی توسط واحد نظارت و بازرسی اتاق اصناف استان زنجان طی سه ماه نخست سال جاری منجر به تخلف شناخته شده است.

 
این مسئول با تاکید بر اینکه شهروندان در صورت مشاهده هر گونه تخلف می‏توانند به اتاق اصناف استان اعلام کنند، ادامه داد: اتاق اصناف در اسرع وقت به این گزارشات و تخلفات رسیدگی می‏کند.

 
وی همچنین به نظارت‎‏های ویژه بر نمایشگاه طرح ضیافت نیز اشاره کرد و گفت: نیروهای اتاق اصناف استان در نمایشگاه عرضه مستقیم کالا مستقر بودند.
کد مطلب: 283605