توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
تارتار:
بازیكنان صبا احساسی بازی كردند/ برای اصحاب رسانه احترام قائل هستم
پنجشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۲۰:۰۲
اهواز - سرمربی تیم فوتبال صبای قم گفت: بعد از گلی كه از تیم نفت مسجدسلیمان دریافت كردیم بازیكنان صبا رو به بازی احساسی آوردند و موفق به ارائه بازی خوب نشدند.
به گزارش عرش نیوز مهدی تارتار عصر امروز پس از شكست تیمش در برابر نفت مسجدسلیمان در نشست خبری پایان بازی اظهار كرد: بازیكنان صبا تا قبل از اینكه حریف به گل برتری دست یابد هیچ موقعیت مناسبی را در اختیار آنها قرار نداده بودند و بازی به گونه ای پیش می رفت كه ما بر اوضاع مسلط بودیم.

وی با بیان اینكه بر اثر یك ضد حمله گل دریافت كردیم و در آن شرایط ما بی محابا روی دروازه حریف یورش برده بودیم، عنوان كرد: دقیقا پیش از موقعیت گل، بازیکنان حریف حتی یک موقعیت خطرناک روی دروازه ما ایجاد کردند اما به هر حال زیبایی فوتبال به همین صحنه هاست.

تارتار تصریح كرد: بعد از دریافت گل هم متاسفانه بازیكنان صبا رو به بازی احساسی آوردند و نتوانستند به خوبی و آنگونه كه ما از آنها انتظار داریم روند بازی را دنبال كنند به همین دلیل در نهایت این بازی را واگذار كردیم.

سرمربی تیم فوتبال صبا قم در خصوص اینكه در ابتدای فصل كه سرمربی تیم گسترش تبریز بود بعد از بازی با نفت در مسجدسلیمان به كنفرانس خبری بعد از بازی نیامد، عنوان كرد: من همیشه برای مردم و اصحاب رسانه احترام فراوانی قائل هستم ولی اگر یادتان باشد در آن بازی برق ورزشگاه قطع و به من اعلام شد كه به علت نبود برق، كنفرانس خبری برگزار نمی شود.

وی افزود: آن موقع تیم ما در یك بازی خارج از خانه به یك نتیجه تساوی دست پیدا كرده بود و دلیلی برای نیامدن به نشست خبری نداشتم در حالی كه امروز كه از باخت در برابر نفت ناراحت هستم به نشست خبری آمدم و این امر نشان می دهد من به خبرنگاران احترام می گذارم. شك نكنید كه من تاکنون به اصحاب رسانه بی حرمتی نکرده ام و نمی کنم.

تارتار در پایان خاطر نشان کرد: آقای مکوندی و باقری نیا هر دو برای این تیم زحمت کشیدند ولی باتوجه به شناختی که مکوندی از سال گذشته از این تیم داشت و آن را به لیگ برتر آورد، مثمرثمرتر عمل کرده است و هواداران هم به او علاقه مند هستند و به عنوان یار دوازدهم به او کمک می کنند.

از سری رقابت های هفته نوزدهم لیگ برتر باشگاه های كشور، تیم نفت مسجدسلیمان و صبای قم به مصاف هم رفتند كه در نهایت این بازی با گل دقیقه ۷۹ فرزاد محمدی به سود نفتی ها به پایان رسید. تیم نفت مسجد سلیمان به لطف برتری خانگی برابر صبای قم، با ۱۸ امتیاز به رده سیزدهم صعود کرد و موقتا از جمع فانوس بدستان خارج شد. صبای قم هم با همان ۲۵ امتیاز قبلی به رده هشتم سقوط کرد.

منبع: مهر
کد مطلب: 363101