توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی:
امسال ۶ میلیون نفر در کشور بیمه شدند
سه شنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۲۲:۳۲
وزیر تعاون، کار و رفاه ‎اجتماعی از صدور ۶ میلیون دفترچه بیمه در سال ۹۳ خبر داد و گفت: جشن بیمه‎دار شدن تمامی ایرانیان تا دو هفته آینده برگزار می‏‌شود.
به گزارش عرش نیوز، علی ربیعی شامگاه سه‎شنبه در حاشیه شورای اداری استان همدان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تمامی ایرانیان دارای دفترچه بیمه هستند و تا دو هفته آینده جشن بیمه‎دار شدن تمامی ایرانیان در کشور برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه هیچ ایرانی بدون دفترچه بیمه نیست، افزود: امسال ۶ میلیون دفترچه بیمه در کشور صادر شده و ارزش دفترچه‎های افزایش داشته به گونه‎‌ای است که ارزش دفترچه‎های روستایی چهار برابر شده است.

ربیعی با بیان اینکه در مجموع یکی از کشورهای کم نظیر در حوزه سلامت و حمایت از سلامت مردم هستیم، عنوان کرد: تلاش بسیاری شده تا بیماری‌های بیشتری تحت پوشش بیمه‌ها قرار گیرد.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی شاخص سلامت و آموزش را یکی از شاخص‎های مهم توسعه انسانی در هر کشور دانست و گفت: دولت در هر دو قسمت برنامه‎ریزی مناسبی انجام داده است.

وی تصریح کرد: در شاخص سلامت مسئله پیشگیری یکی از مسائل مهم محسوب می‏‌شود که تا سال آینده وزارت‎خانه‎های کار و بهداشت بر روی این مورد بیشتر برنامه‎ریزی می‌کنند.

ربیعی از اجرای چند مرحله حمایت غذایی تا پایان سال خبر داد و گفت: دولت سه هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان برای مبارزه با فقر غذایی در نظر گرفته و تعداد مراحل و افراد مشمول حمایت غذایی را افزایش می‌‏دهیم.

وی درباره سرمایه‎گذاری شستا در استان همدان نیز گفت: بر روی پتروشیمی همدان در حال مطالعه هستیم و سعی می‎کنیم در صورت همکاری‎های جانبی سایر دستگاه‌‏ها وارد عمل شویم.

منبع: تسنیم
کد مطلب: 340908