توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
رئیس فدراسیون هندبال در جمع خبرنگاران خبر داد
احتمال حضور ایران در مسابقات جهانی هندبال فرانسه/یکی از بهترین مربی‌های دنیا در تیم ملی هندبال حضور پیدا می‌کند/ تشکیل تیم ملی "ب" هندبال
سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۴۶
ابوالحسن مهدوی هندبال رئیس فدراسیون هندبال گفت: اگر وایلد کارت برای ایران صادر شود ما اجازه حضور در مسابقات جهانی فرانسه را پیدا می‌کنیم که اگر این اتفاق رخ دهد یکی از مربیان مطرح دنیا را برای تیم ملی انتخاب می‌کنیم.
شناسه خبر: 1105088 سرویس: استانها


به گزارش خبرگزاری عرش نیوز به نقل از تسنیم از اصفهان، سید ابوالحسن مهدوی دقایقی پیش در جمع خبرنگاران اصفهانی درباره آشفتگی تیم ملی هندبال اظهار داشت: اختلاف و آشفتگی در هندبال وجود نداشته و اینکه 2 تا 3 بازیکن نتوانسته‌اند به خوبی هماهنگ شوند را نمی‌توان آشفتگی دانست و این بازیکنان از رفتار خود پشیمان بوده و در حال حاضر در تمرینات تیم ملی بزرگسالان حضور پیدا می‌کنند.

وی با اشاره به حضور خود در جمع پیشکسوتان هندبال اصفهان افزود: پیشکسوتان اصفهان دوره‌ای ماهانه دارند که در این جلسه دورهمی حضور داشته‌ام و امروز نیز با هماهنگی رئیس هیئت هندبال اصفهان در این جمع حضور می‌یابم، نخستین هدف ما از این سفر نیز این بود که ابتدا خدمت پیشکسوتان باشیم و پس از آن از اردوی تیم ملی جوانان بازدید کنیم.

رئیس فدراسیون هندبال با اشاره به اردوی تیم ملی جوانان هندبال خاطرنشان کرد: این تیم 10 روز در اوکراین و 10 روز در لهستان بوده و تمرینات خوب و شادابی را پشت سر گذاشته است، به آینده این تیم امیدواریم تا بتوانیم با این تیم بلندترین قله‌های آسیا را فتح کنیم.

وی تصریح کرد: نشستی نیز با کادر فنی تیم ملی جوانان داریم تا با اطلاع و رفع مشکلات این تیم بهتر از گذشته به تمرینات ادامه دهد، اردوی دیگری برای این تیم در نظر داریم و قرار بر این است تا در تبریز نیز مسابقاتی چهارجانبه را برگزار کنیم که در این مسابقات 4 تیم خوب خارجی حضور پیدا می‌کنند.

مهدوی با اشاره به اردوی تیم ملی جوانان هندبال ساحلی بیان کرد: یکی دیگر از برنامه‌ها تشکیل تیم ملی نوجوانان ساحلی بود که حدود 40 بازیکن با نظر کادر فنی تیم ملی در این تمرینات حضور دارند، امیدواریم کمیته ملی المپیک با حضور این تیم در مسابقات آسیایی موافقت کند و باید دانست حضور این تیم در مسابقات آسیایی توام با موفقیت است.

وی درباره تیم ملی بزرگسالان گفت: مسابقات رسمی در سطح ملی نداریم و ممکن است برای ما وایلد کارت صادر شود و در صورت صدور ما اجازه حضور در مسابقات جهانی فرانسه را پیدا می‌کنیم که اگر این اتفاق رخ دهد یکی از مربیان مطرح دنیا را برای تیم ملی انتخاب می‌کنیم، البته با چند مربی بزرگ صحبت‌های ابتدایی صورت گرفته است.

رئیس فدراسیون هندبال اظهار داشت: اگر وایلد کارت برای تیم ملی صادر شود یکی از بهترین مربی‌های دنیا در تیم ملی حضور پیدا می‌کند تا تمرینات تیم ملی را برای حضور در این مسابقات بر عهده بگیرد، البته 3 اردو نیز برای تیم ملی در نظر گرفته شده که در نخستین اردو تیم ما در 3 بازی به مصاف تیم ملی قطر می‌رود.

وی افزود: در ادامه این اردوها در آبان ماه نیز تیم ملی برای برگزاری اردو راهی هلند می‌شود و در آن‌جا چندین بازی تدارکاتی برگزار می‌کند، در تلاش هستیم تا در دهه فجر نیز چند تیم خارجی در ایران حضور یابند، البته برای نخستین بار نیز تیم ملی "ب" تشکیل می‌شود.
کد مطلب: 390507