توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
مدیرکل بهزیستی گلستان:
۵۰ پایگاه در کارزار رسانه‌ای مقابله با شیشه در گلستان فعالیت می‌کند
سه شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۳ ساعت ۲۱:۲۱
مدیرکل بهزیستی استان گلستان گفت: در کارزار رسانه‌ای مقابله با شیشه، ۵۰ پایگاه ثابت در ۱۴ شهرستان استان گلستان فعالیت می‌کنند.
به گزارش عرش نیوز: رقیه رحمانی عصر امروز در همایش کارزار رسانه‌ای شیشه اظهار داشت: در طرح کارزار رسانه‌ای شیشه در ۶ استان به صورت همزمان برگزار می‌شود که استان گلستان نیز یکی از این استان‌ها است.

وی افزود: در این طرح همه روستاهای استان نیز به صورت کامل تحت پوشش قرار گرفته‌اند تا آگاهی‌بخشی به جوانان و گروه هدف بالا برود.

مدیرکل بهزیستی استان گلستان به برگزاری همایش کارزار رسانه ای شیشه اشاره کرد و گفت: هدف از برگزاری همایش، پیشگیری از مصرف شیشه در بین جوانان و نوجوانان و دیگر اقشار جامعه است.

وی تصریح کرد: هدف اصلی طرح کارزار مقابله با شیشه این است که بتوانیم به نوجوانان و جوانان آگاهی‌رسانی کنیم و با همه ظرفیت خود بتوانیم به همه با هر سلیقه‌ای آگاهی‌رسانی کنیم.

رحمانی اظهار کرد: امروز مواد مخدر از سنتی به صنعتی تغییر یافته و مصرف آن به خصوص شیشه در بین جوانان به خاطر باورهای نادرستی مبنی بر اعتیادآور نبودن آن افزایش یافته است.

وی یادآور شد: باید بتوانیم باورهای درست را جایگزین باورهای غلط کنیم.

به گفته رحمانی، تبلیغ استفاده از شیشه در بین جوانان و نوجوانان در اماکن ورزشی و آرایشگاه‌ها زیاد است، دوستان و همکلاسی‌های ناباب نیز در مدارس و دانشگاه‌ها تاثیر زیادی در رواج یافتن این ماده مخدر خطرناک دارند.

مدیر کل بهزیستی گلستان تاکید کرد: باید یک مشارکت جمعی در استان شکل گیرد تا آگاه‌سازی و اطلاع‌رسانی انجام شود و از خود افراد برای این هدف باید استفاده کرد و با شناخت نیازهای مردم به سوی برطرف کردن نیازها برویم تا جامعه هدف بتوانند خود را از دام شیشه نجات دهند.

منبع: تسنیم
کد مطلب: 355209