توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
تخفیف 40 درصدی صدور پروانه‌ی کسب و پیشه در جزیره‌ی قشم
يکشنبه ۱ تير ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۱۷
مدیر بازرگانی و اصناف سازمان منطقه‌ی آزاد قشم از تخفیف 40 درصدی متقاضیان در بخش صدور و تمدید پروانه‌ی کسب و پیشه هم‌چنین تأخیر در تمدید با هدف حمایت و ترغیب شاغلان صنوف مختلف در سراسر جزیره از اول تیرماه به‌مدت 30 روز به مناسبت روز ملی اصناف خبر داد.
 
به گزارش عرش نیوز به نقل از  ایسنا، «هرمز امیری» با بیان این مطلب گفت: به دستور سرپرست سازمان منطقه‌ی آزاد قشم این تخفیف بمناسبت روز ملی اصناف در بخش صدور و تمدید پروانه کسب و پیشه، هم‌چنین تأخیر در تمدید با هدف حمایت و ترغیب شاغلان صنوف مختلف در سراسر جزیره قشم اعمال می‌شود.

 
وی ادامه داد: با توجه به اطلاع‌رسانی گسترده که در سطح جزیره انجام شده متقاضیان می‌توانند در مدت اعلام شده به مدیریت بازرگانی و اصناف سازمان منطقه‌ی آزاد قشم و ارائه‌ی مدارک مربوطه از تخفیف ویژه 40 درصدی بهره‌مند شوند.

 
مدیر بازرگانی و اصناف سازمان منطقه‌ی آزاد قشم از همه‌ی کسبه و بازاریانی که مجوز کسب و پیشه آنان از ارگان‌های دیگر است خواست در مدت یاد شده از امتیاز ویژه تمدید با تخفیف استفاده کنند.

 
امیری با اشاره به پیگیری‌های این مدیریت در انجام عملیات ثبت سفارش واردات کالا در منطقه‌ی آزاد قشم خاطرنشان کرد: با پیگیری‌های انجام شده و همکاری مسئولان دفتر مقررات صادرات و واردات سازمان و وزارت صنعت، معدن و تجارت، انجام عملیات ثبت سفارش واردات کالا برای صنعت‌گران و بازرگانان در منطقه‌ی آزاد قشم امکانپذیر است.

 
وی تصریح کرد: انجام عملیات ثبت سفارش کالا در منطقه‌ی آزاد قشم در راستای افزایش ارائه‌ی خدمات به بازرگانان و تجار و صدور کارت بازرگانی توسط این مدیریت در حال انجام است.
کد مطلب: 276252