توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
1140 نفر تحت پوشش کمیته امداد پیشوا هستند
دوشنبه ۱۷ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۰۱
مدیر کمیته امداد شهرستان پیشوا گفت: با احتساب کمک های موردی کمیته امداد امام خمینی (ره) پیشوا به نیازمندان، ۱۱۴۰ نفر از جمعیت ۷۵ هزار ۴۵۴ نفری این شهرستان تحت پوشش این نهاد هستند.
به گزارش عرش نیوز:
به نقل از پایگاه خبری ندای پیشوا مهدی سامانی مدیر کمیته امداد شهرستان پیشوا اظهار داشت: در پنج ماهه نخست سال جاری در قالب طرح مفتاح الجنه از ۱۵ خانواده تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی(ره) پیشوا بازدید شد.

وی افزود: در سال گذشته بیش از ۴۶ مورد بازدید از خانواده های تحت حمایت این حوزه با حضور مدیران، مسؤلان و خیرین نیکوکار صورت گرفته است.

سامانی با اشاره به اینکه این طرح در طول سال نیز اجرا می شود افزود: تا پایان امسال از هشت خانواده تحت حمایت نیازمند این شهرستان بازدید به عمل می آید.

مدیر کمیته امداد شهرستان پیشوا افزود: در این راستا با حضور شمس الله کارخانه رئیس آموزش و پرورش شهرستان پیشوا از ۵ خانواده مددجوی نیازمند کمیته امداد این شهرستان بازدید به عمل آمد.

وی با بیان اینکه در قالب این بازدیدها شمس الله کارخانه متعهد شد به صورت رایگان از دانش آموزان این خانواده ها در مدارس سطح شهرستان ثبت نام شود. همچنین ۵ سبد کالا به ارزش هر سبد یک میلیون ریال و در مجموع پنج میلیون ریال به این خانواده ها اهداء شد.

سامانی تصریح کرد: میزان کمک به خانواده های بازدید شده، در سال گذشته ۱۳ میلیون ۸۴۵ هزار ریال بوده است.

مدیر کمیته امدادشهرستان پیشوا خاطر نشان کرد: امید است با تلاش بیشتر نه تنها از لحاظ فرهنگی بلکه در سایر زمینه ها نیز گام های بلندی جهت برطرف نمودن نیازهای مددجویان و فرزندان این عزیزان برداشته شود.

سامانی گفت: با احتساب کمک های موردی کمیته امداد امام خمینی (ره) پیشوا به نیازمندان۱۱۴۰ نفر از جمعیت ۷۵ هزار ۴۵۴ نفری این شهرستان تحت پوشش این نهاد هستند.
کد مطلب: 306753
 
 


پربازدیدترین