توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
رئیس هیئت کونگ‌فو قزوین:
حامیان مالی از ورزش کونگ‌فو در قزوین پشتیبانی کنند
پنجشنبه ۴ دی ۱۳۹۳ ساعت ۲۱:۱۱
رئیس هیئت کونگ‌فو قزوین گفت: حامیان مالی از ورزش کونگ‌فو در قزوین پشتیبانی کنند و این ورزش را در سطح استان ترویج دهند.
به گزارش عرش نیوز: مهرداد درخشان عصر امروز در نشست با اعضای هیئت کونگ فو قزوین اظهار داشت: با توجه به ظرفیت‌های موجود در ورزش کونگ‌فو استان قزوین باید مسابقات و رقابت‌های درون استانی را افزایش دهیم.

وی افزود: تعداد کونگ‌فوکارانی که در استان قزوین فعالیت دارند بیش از دو هزار نفر هستند که یک هزار و ۳۰۰ نفر آن‌ها به صورت سازماندهی شده در این ورزش فعالیت دارند و ما باید از این تعداد هنرجو به نحو شایسته ای در گسترش ورزش کونگ‌فو در جامعه استفاده کنیم.

درخشان عنوان کرد: هیئت کونگ‌فو استان قزوین در سال جاری میزبان دو رقابت قهرمانی کشور در رده‌ سنی نوجوانان و بزرگسالان بوده که این نشان می دهید ما فعالیت خوبی در این عرصه نیز داشته‌ایم.

رئیس هیئت کونگ‌فو قزوین با اشاره به فعالیت‌هایی که در بخش کونگ‌فو بانوان صورت گرفته است، بیان کرد: استان قزوین امسال میزبان رقابت‌های فول کونگ بانوان نیز بوده که این مسابقات در چهار رده‌سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان برگزار شد.

وی اظهار کرد: هیئت کونگ‌فو استان قزوین باید به گونه‌ای برنامه‌ریزی کند تا در همه رقابت‌هایی که از سوی فدراسیون کونگ‌فو کشور برگزار می‌شود، حضور یابد و بهترین استفاده را از چنین رقابت هایی داشته باشد.

رئیس هیئت کونگ‌فو قزوین با اشاره به اینکه درصدد جذب حامیان مالی هستیم، تصریح کرد: در حال حاضر تیم غزال تاکستان استان قزوین با حمایت یکی از حامیان مالی در لیگ کونگ فو کشور حاضر شده است.

درخشان گفت: مسئولان باید حمایت بیشتری از این ورزش در استان قزوین انجام دهند و همچنین با دادن تسهیلات به ورزش کونگ‌فو سبب افزایش امکانات و تجهیزات این ورزش شوند.

منبع: تسنیم
کد مطلب: 346858