بررسی پروژه سایت نفتی خزر در دیدار با رئیس جمهور
شنبه ۷ دی ۱۳۹۲ ساعت ۱۵:۵۱
استاندار گیلان گفت: روند اجرای پروژه سایت نفتی سردار جنگل خزر در دیدار استاندار و مجمع نمایندگان گیلان با رئیس جمهور روز دوشنبه هفته جاری بررسی می‌شود.
بررسی پروژه سایت نفتی خزر در دیدار با رئیس جمهور

عرش نیوز:
محمدعلی نجفی امروز در حاشیه بازدید از سایت نفتی سردار جنگل خزر در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رودسر اظهار کرد: اجرای پروژه مذکور در دو سال گذشته از پیشرفت کندی برخوردار بوده است.

وی سایت نفتی سردار جنگل خزر از نظر منابع نفتی و گازی را دارای اهمیت ویژه‌ای برای جمهوری اسلامی ایران دانست و افزود: اتمام پروژه مذکور نیازمند عزم جدی است.

نجفی بر برطرف شدن مسائل حقوقی سایت نفتی سردار جنگل خزر در منطقه تاکید کرد و گفت: جلسه‌هایی با مسئولان وزارت نفت برای برطرف شدن موانع برگزار می‌شود.

استاندار گیلان با بیان اینکه انجام عملیات اجرایی سایت نفتی سردار جنگل در مردم امید ایجاد می‌کند، تصریح کرد: موضوع اشتغال از دغدغه‌های مسئولان در استان است و با اجرای پروژه مذکور فضای اشتغال در گیلان شعله‌ور می‌شود.

نجفی به دیدار با روحانی اشاره کرد و یادآور شد: روند اجرای پروژه سایت نفتی سردار جنگل خزر در دیدار استاندار و اعضای مجمع نمایندگان گیلان با رئیس جمهوری روز دوشنبه هفته جاری بررسی می‌شود.

به گزارش فارس، استاندار گیلان به همراه مسئولان استانی و شهرستان رودسر از روند اجرای پروژه سایت نفتی سردار جنگل خزر در رودسر بازدید کردند./فارس

کد مطلب: 182850