توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
احتمال عرضه گلکسی نوت 8 تا دو هفته آینده
سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۴۴
یک منبع خبری گزارش داده است که گوشی نوت 8 سامسونگ زودتر از موعد و در اوایل شهریور عرضه خواهد شد.
به گزارش عرش نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ آیا شما نیز جزو افرادی هستید که در انتظار عرضه گوشی هوشمند «گلکسی نوت 8» هستند؟ اگر چنین است، شرکت سامسونگ خبر خوبی برای شما دارد. یکی از کارمندان شرکت سامسونگ به تازگی اعلام کرده که در تاریخ عرضه گوشی گلکسی نوت 8 تغییری ایجاد شده است.

این گوشی قرار بود در 15 سپتامبر عرضه شود، اما این منبع اعلام کرده است که نوت 8 سامسونگ در تاریخ 24 آگوست 2017 ( 2 شهریورماه 1396 ) و درست یک روز پس از رونمایی این گوشی در مراسم «Unpacked» سامسونگ، عرضه خواهد شد و برای خرید کاربران در دسترس قرار خواهد گرفت.

اگرچه این منبع خبری ذکر کرده است که «سامسونگ» و «ورایزن» این خبر را تایید کرده اند، اما چون این گزارش از داخل شرکت سامسونگ به بیرون راه یافته است، باید آن را شایعه به حساب بیاوریم که البته احتمال تحقق آن بسیار بالاست.

گفتنی است یک منبع کره ای چندی پیش اعلام کرده بود گوشی گلکسی نوت 8 در 15 سپتامبر (24 شهریور) عرضه می‌شود؛ با توجه به گزارشی که به تازگی منتشر شده و خبر از عرضه این گوشی در بیست و چهارم آگوست را می‌دهد، باید گفت که ممکن است 15 سپتامبر تاریخ عرضه نوت 8 در کشور کره باشد نه در سراسر جهان، و بلکه این گوشی در سراسر جهان زودتر عرضه خواهد شد.انتهای پیام/
کد مطلب: 392154