توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
مسئولان در مقابل دشمنان احساس ضعف نکنند
شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۰
امام جمعه دامغان گفت: مسئولان وقایع تاریخی کشور را مدنظر و از آن درس عبرت بگیرند و در مقابل دشمنان احساس ضعف نکنند.
به گزارش عرش نیوز به نقل از تیتریک، حجت الاسلام والمسلمین حسینیان امام جمعه دامغان ضمن اشاره به سالروز ازدواج امام علی (ع) و حضرت زهرا(س) گفت: باید شرایط برای ازدواج را آسان گرفت تا جوانان ما بتوانند راحت تر ازدواج کنند.
خطیب نماز جمعه بالا گرفتن مهریه، سنگین گرفتن مخارج ازدواج وسخت گیری در مراسمات را از علل بالا رفتن سن ازدواج دانست.
وی با اشاره به اینکه مساجد در ایران حرف اول را می زنند، بیان کرد: متاسفانه مسجد در دست یک عده خاص می باشد باید بدانید کسی صاحب مسجد نیست.
امام جمعه شهرستان با اشاره به ایام شهادت امام جواد (ع) گفت: امام جواد جوانترین امام شیعه بود در سن 8 سالگی به امامت رسید و در سن 25 سالگی به بدست دختر فضل همسر امام به شهادت رسید و در این مدت کوتاه این امام بار امامت را به دوش کشید که امید است همه ما تاسی به این امام بزرگ راه امام جواد(ع)را ادامه دهیم .
خطیب نماز جمعه در رابطه با کودتای 28 مرداد افزود: عوامل بیگانه در راس آنها آمریکای ها با نفوذ در دولت مصدق و با تخریب آیت الله کاشانی در بین مردم و مسؤلین و با انجام عملیات روانی کودتای 28 مرداد را درسال 32 انجام دادند و از ملی شدن صنعت نفت جلوگیری کردند و امروز با انتشار اسناد آن، دخالت در امور کشور را جزء افتخارات خود می دانند.
حسینیان با بیان این که تاریخ آزمایش سیاسی می باشد، گفت: مسؤلین وقایع تاریخی کشور را مدنظر و از آن درس عبرت بگیرند و در مقابل دشمنان احساس ضعف نکنند.
خطیب نماز جمعه بااشاره به منطقه خاور میانه بیان کرد: تحولات منطقه تاسف بار است حوادث یمن و تجاوز آل سعود و نرسیدن دارو وامکانات به مردم یمن آنان را در بحرانی ترین زمان خود قرار داده است.
امام جمعه شهرستان در پایان با اشاره به دشمنی های آمریکای ها در منطقه گفت: ایران قابل تهدید نیست رییس جمهور آمریکا مشکلات خود را با روسیه چین و کره شمالی و کشورهای حیاط خلوت خود حل کند و دنیا را متشنج تر نکند و بدانند امروز کشورهای منطقه از ایران الگو می گیرند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 392253
 
 


پربازدیدترین