توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
شهردار قزوین:
درآمدهای پایدار شهرداری قزوین افزایش می‌یابد
يکشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۲۷
شهردار قزوین گفت: با مشارکت و همکاری مردم، درآمدهای پایدار در قزوین افزایش می‌یابد و این موضوع باید در اولویت کاری مدیران و مسئولان قرار بگیرد.
به گزارش عرش نیوز؛مسعود نصرتی صبح امروز در نشست با مدیران شهرداری که در سالن جلسات شهرداری برگزار شد، اظهار داشت: در حال حاضر، اداره شهر بدون مشارکت و تعامل مردم کار بسیار دشواری است و مدیران و مسئولان باید بسترسازی لازم به منظور مشارکت مردم و افزایش درآمدهای پایدار در شهر را فراهم کنند.

وی بیان کرد: در گذشته نیاز به ایجاد زیرساخت‌ها در شهر یک اصل مهم و اساسی بود و از اهمیت ویژه‌ای برخوردار بود ولی در حال حاضر و در جامعه کنونی نیازها و اقدامات تغییر یافته و اقدامات اجرایی و مشارکت‌گیری از مردم، مورد توجه قرار گرفته است.

شهردار قزوین تصریح کرد: فرزندان و جوانان و نسل آینده جامعه به نوعی سرمایه اجتماعی و فرهنگی هستند که باید با ایجاد بستری مناسب در جهت تحقق اهداف تعیین شده در این زمینه اقدام کنیم و از همفکری و تعامل مردم به ویژه جوانان بهره کافی را ببریم.

نصرتی با اشاره به اهمیت مشورت و همکاری در کارها خاطرنشان کرد: باید از متخصصان و افراد صاحب فن در زمینه‌های مختلف مشورت و همفکری بگیریم چراکه به منظور افزایش بازده و رویکرد مناسب باید مدیران و مردم با یکدیگر همکاری و مشورت داشته باشند.

وی تاکید کرد: در اجرای طرح‌‌های مختلف باید به این نکته توجه داشته باشیم که افق و بازده طرح‌ها را کوتاه در نظر گرفته و تلاش کنیم در کمترین زمان ممکن به اهداف موردنظر دست پیدا کنیم و در همه امور شهری به مشارکت مردمی متکی و بهره لازم را ببریم.

منبع:تسنیم

کد مطلب: 342357