توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
رئیس دانشگاه علوم پزشکی سمنان خبر داد
افتتاح 8 پروژه علوم پزشکی سمنان به ارزش 52 میلیارد ریال/ بهره‌برداری از 18 پروژه استان هم‌زمان با سفر وزیر بهداشت
سه شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۵۰
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان سمنان با بیان اینکه امروز هشت پروژه در استان هم‌زمان با افتتاح هم‌زمان طرح‌های علوم پزشکی سراسر کشور به بهره‌برداری می‌رسد، از افتتاح 18 پروژه در روزهای آینده هم‌زمان با سفر وزیر بهداشت خبر داد.

 
به گزارش عرش نیوز، مهدی شادنوش صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در استان سمنان در حوزه نهضت سلامت شاهد تحولات خوبی هستیم و امروز هم‌زمان با 657 پروژه در کشور چند پروژه در استان سمنان افتتاح می‌شود.

 
وی بیان کرد: با احداث 72 مرکز دیگر در سال آینده شاهد تحول عظیمی در این سیستم خواهیم بود.

 
شادنوش گفت: امروز هشت پروژه علوم پزشکی در شهرستان‌های گرمسار، سمنان، مهدی‌شهر، دامغان، به بهره‌برداری می‌رسد.

 
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان سمنان ادامه داد: 92 درصد از جمعیت این استان زیرپوشش پرونده الکترونیک سلامت هستند و هم‌استانی‌ها باید با مراجعه به نزدیک‌ترین مراکز بهداشتی اقدام به تشکیل پرونده کنند.

 
شادنوش بیان کرد: در سفر وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در روزهای پنج‌شنبه و جمعه این هفته، 18 پروژه در حوزه سلامت در استان سمنان به بهره‌برداری خواهد رسید.

 
وی تصریح کرد: ارزش ریالی این پروژه‌ها، 345 میلیارد تومان است که در دولت تدبیر و امید این عملیات آغاز شده و به بهره‌برداری می‌رسد.

 
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان سمنان ادامه داد: این پروژه‌ها در استان زیرپوشش علوم پزشکی قرار دارند.

 
شادنوش از افتتاح کلینیک ویژه در شهرستان‌های گرمسار و مهدی‌شهر خبر داد و گفت: مرکز خوابگاه دانشجویی نیز با ظرفیت 400 نفر در دانشگاه علوم پزشکی به بهره‌برداری می‌رسد.

 
به گزارش عرش نیوز؛ وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی صبح امروز از طریق ویدئوکنفرانس واحدهای بهداشتی درمانی نقاط مختلف کشور را افتتاح کرد.

 
محسن قاضی‌زاده‌هاشمی امروز برای افتتاح هم‌زمان 657 پروژه سلامت به مازندران سفر کرده است.

 
از مجموع 350 پروژه خدمات جامع سلامت روستایی، استان مازندران تعداد 68 پروژه بالغ‌بر 25 هزار مترمربع را به خود اختصاص داده و مجموع هزینه کل پروژه 2 هزار و 800 میلیارد تومان است.

 
این پروژه‌ها به‌صورت ویدئوکنفرانس با همکاری 47 دانشکده علوم پزشکی در 28 استان کشور افتتاح شد.
کد مطلب: 391858