توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
مدیرکل نام‌نویسی تامین اجتماعی کشور:
خدمات جدید بیمه تامین اجتماعی از هفته آینده ارائه می‌شود
چهارشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۸:۳۹
مدیرکل نام‌نویسی و حساب‌های انفرادی سازمان تامین اجتماعی کشور گفت: از هفته آینده خدمات جدید این سازمان برای تمدید دفترچه تامین اجتماعی به مردم ارائه می‌شود.
به گزارش عرش نیوز، سعید حسینی عصر امروز در کارگاه آموزشی نام‌نویسی و حساب‌های انفرادی تامین اجتماعی استان‌های گلستان، مازندران ، گیلان ، تهران ، خراسان شمالی و اردبیل در گرگان اظهار داشت: محدودیت مکانی برای تمدید دفترچه بیمه تامین اجتماعی از شنبه برداشته می‌شود و همه مردم می‌توانند دفترچه خود را در هر کارگزاری تمدید کنند.

وی افزود: این طرح از ابتدای امسال در برخی از استان‌ها به صورت پایلوت اجرایی شده که از هفته آینده در همه استان های کشور اجرا می‌شود.

مدیر کل نام نویسی و حسابهای انفرادی سازمان تامین اجتماعی کشور تصریح کرد: تا پیش از این افراد بیمه شده برای تمدید و یا دریافت دفترچه جدید باید به شعبه صادر کننده دفترچه می‌رفتند اما از شنبه ۲۲ آذر این محدودیت در کشور برداشته می‌شود و هر فردی با مراجعه به هر شعبه تامین اجتماعی می تواند این کار را انجام دهد.

وی همچنین ضمن توصیه مردم برای دریافت سوابق بیمه ای خود گفت: از مردم می‌خواهیم که دریافت سابقه بیمه خود را به دوران نزدیک بازنشستگی موکول نکنند و هر چند ماه به سایت سازمان تامین اجتماعی کشور مراجعه و سوابق بیمه ای خود را بررسی کنند.

حسینی افزود: از سال آینده این طرح تکمیل می‌شود و به همه بیمه شدگان به صورت پیامکی پرداخت شدن حق بیمه آنها اعلام می‌شود.

مدیر کل نام نویسی و حسابهای انفرادی سازمان تامین اجتماعی کشور اظهار داشت: از سال آینده پس از اینکه کارفرما لیست حق بیمه خود را تحویل سازمان تامین اجتماعی کند و در سامانه ثبت شود پیامکی برای بیمه شده ارسال می‌شود و مردم دیگر نگرانی در این زمینه ندارند.

کارگاه آموزشی نام‌نویسی و حساب های انفرادی تامین اجتماعی استان‌های گلستان ، مازندران ، گیلان ، تهران ، خراسان شمالی و اردبیل با حضور کارشناسان این بخش در گرگان برگزار شد.

منبع: تسنیم
کد مطلب: 341358