توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
سامانه 1359 در آموزش و پرورش همدان راه اندازی شد
يکشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۴۷
به منظور ایجاد هماهنگی بیشتر در خصوص تعطیلی مدارس، سامانه 1359 به عنوان تلفن گویا برای اعلام تعطیلی مدارس استان فعال شده است.
به گزارش عرش نیوز؛مدیرکل آموزش و پرورش همدان گفت:سیستم اطلاع رسانی گویا ویژه آموزش و پرورش با همکاری مخابرات به منظور خدمت به فرهنگیان، دانش آموزان و شهروندان استان همدان راه اندازی شد.

'عبدالرضا فولادوند' افزود: فرهنگیان ، دانش آموزان و اولیا می توانند از اطلاعیه های آموزش و پرورش استان در خصوص تعطیلی مدارس از طریق ارتباط گیری با این شماره مطلع شوند.

وی اظهار کرد: این شبکه در راستای اطلاع رسانی دقیق و به موقع از رویدادهای آموزش و پرورش استان و دسترسی آسان فرهنگیان، دانش آموزان و خانواده های آنها به اخبار و اطلاعات مهم راه اندازی شده است.

فولادوند با اشاره به اهمیت اطلاع رسانی سریع از رخداد های آموزش و پرورش به ویژه در شرایط خاص افزود: در روزهای سرد و برفی که بحث تعطیلی مدارس مطرح است، این سیستم می تواند به کمک آموزش و پرورش آمده و روند اطلاع رسانی از تعطیلی مدارس را تسهیل کند.

وی با اشاره به عواقب ناشی از تاخیر در اطلاع رسانی تعطیلی مدارس در روزهای سرد سال تاکید کرد: با راه اندازی شبکه گویا، گام موثری در جهت اطلاع رسانی به موقع به مردم برداشته شده و بخش عمده ای از دغدغه های فرهنگیان، دانش آموزان و خانواده ها رفع خواهد شد.

استان همدان 283 هزار دانش آموز در مقاطع مختلف تحصیلی دارد.

منبع:ایرنا
کد مطلب: 339658