توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
تریلی هوو ، 11 خودرو را در دماوند له کرد
شنبه ۲ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۲۳
یک دستگاه تریلی هوو ظهر (جمعه) به دلیل نقص فنی در دماوند با 11 دستگاه خودرو سواری برخورد کرد.
به گزارش عرش نیوز، سرگرد داوود عبدالملکی، رییس پلیس راهور شهرستان دماوند به تصادف ظهر جمعه در بلوار محدوده محور تهران – فیروزکوه اشاره کرد و گفت: در ساعت 13:15، یک دستگاه تریلی هوو به دلیل نقص فنی در سیستم ترمز و عدم توانایی مهار خودرو در محدوده شهری، با حدود 11 خودرو در مسیر برخورد می کند.

 
وی با بیان اینکه خوشبختانه در این حادثه تنها 2 نفر از سرنشینان یک دستگاه خودروی پژو پارس مصدوم می شوند، بیان کرد: یکی از مشکلات اصلی مسیر تهران – فیروزکوه در محدوده دماوند و جاده هراز نبود کمربندی مناسب جهت تردد خودروهای سنگین است.

 
این مقام مسئول ادامه داد: این امر موجب شده تا گاها شاهد اینگونه تصادف ها در منطقه باشیم که لازم است مسئولان منطقه به ویژه اداره راه و شهرسازی چاره ای بیاندیشند.


رییس پلیس راهور شهرستان دماوند خاطرنشان کرد: برخی خودروها به دلیل آشنایی با مسیر و یا داشتن تجربه کافی در این شرایط اقدام کنترل خودرو و قبل از ورود به شهر در صورت نیاز وسیله خود را متوقف می کنند تا شاهد خسارت های جانی و مالی نباشیم ولی برخی از موارد اینگونه نیست.


وی از رانندگان وسایل سنگین در این مسیر خواست تا به علائم راهنمایی و رانندگی بیشتر توجه کرده و از سلامت فنی خودروی خود مطمئن شوند.

 
ایرنا
کد مطلب: 391885