توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
مدیرکل ورزش و جوانان گلستان:
"خانه جوان" در شهرستان‌های گلستان احداث می‌شود
پنجشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۳ ساعت ۲۰:۳۵
مدیر کل ورزش و جوانان استان گلستان گفت: ۱۴ خانه جوان در ۱۴ شهرستان استان گلستان ویژه بهره‌گیری جوانان احداث می‌شود.
به گزارش عرش نیوز: قربانعلی پاشا در سومین کارگروه فرهنگی، ورزشی، اجتماعی، هنری،زیست محیطی حوزه مشاوران جوان اظهار داشت: در سفر اعضای کمیسیون برنامه و بودجه به استان گلستان مقرر شد برای هر جوان گلستانی ۲ هزار تومان سرانه در نظر گرفته شود تا با این اعتبار بتوانیم ۱۴ خانه جوان در سطح شهرستان‌های استان گلستان برای جوانان بسازیم که این پیشنهاد در نهاد ریاست جمهوری نیز مطرح شد و در حال پیگیری است.

وی افزود: پیگیری‌های جدی برای مسائل جوانان و به ویژه جوانان نخبه استان گلستان داشتیم تا بتوانیم حداقل‌ها را برای آنان فراهم کنیم و همه دستگاه‌ها مکلفند به جوانان حوزه خود و کشور خدمات‌دهی کنند و در سطح گلستان نیز در ستاد ساماندهی امور جوانان مصوباتی داشتیم و پیگیر هستیم.

مدیر کل ورزش و جوانان استان گلستان تصریح کرد:سازمان ملی جوانان ۱۲۰ میلیارد تومان اعتبارات داشت که برای استان‌ها هم تقسیم می‌شد، اما پس از ادغام اعتباری برای بخش جوانان در نظر گرفته نشد اما نامه‌ای به معاون راهبردی رئیس جمهور زده شد تا در سطح استان‌ها اعتباری پیش‌بینی کنند.

پاشا همچنبن با اشاره به ارائه خدمات ورزشی به معلولان افزود: باشگاه‌های بدنسازی سطح استان گلستان مکلف می‌شوند، تخفیف تا ۵۰ درصد برای معلولان در نظر بگیرند.

وی گفت: استخرها و برخی امکانات در سطح استان که مربوط به ورزش و جوانان می شوند به بخش خصوصی واگذار شده اند و باید اجاره داده شوند، اما می توانیم اعمال نظر کنیم تا تخفیف‌هایی برای معلولان در نظر گرفته شود.

منبع: تسنیم
کد مطلب: 349981