توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
مدیرعامل باشگاه شهرداری ارومیه:
برای جدایی سعید معروف از تیم ارومیه فقط منافع ملی را درنظر گرفتیم
چهارشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۳ ساعت ۰۸:۵۰
مدیرعامل باشگاه شهرداری ارومیه گفت: این باشگاه به هیچ وجه مایل به جدایی سعید معروف از تیم ارومیه نبود و این تصمیم را فقط به خاطر ارج نهادن به منافع ملی کشورمان اتخاذ کردیم.
'احد یوسفی' افزود: با توجه به اینکه تیم شهرداری ارومیه یک تیم حرفه ای در لیگ برتر است، لذا با موضوع جدایی سعید معروف و دادن رضایت به این بازیکن کاملا حرفه ای عمل کردیم.

وی گفت: جدایی سعید معروف از تیم والیبال شهرداری ارومیه قطعی شده است این بازیکن در نیم فصل دوم در بین ما نیست.

یوسفی ادامه داد: امیدوارم سعید معروف با تیم جدیدش به موفقیت های بزرگ دست یابد، ضمن اینکه بزودی تکلیف پاسور خارجی تیم شهرداری ارومیه نیز مشخص می شود.

وی گفت: بعداز اینکه پیشنهاد جدی از طرف باشگاه زنیت کازان روسیه برای به خدمت گرفتن بهترین پاسور جهان و باشگاه شهرداری ارومیه به این بازیکن اعلام شد درگیر این مسئله بودیم و در نهایت به این نتیجه رسیدیم که به علت ارتقاء منافع ملی والیبال کشورمان از منافع باشگاه شهرداری ارومیه گذشت کرده و رضایت نامه وی را به طور کتبی صادر کردیم.

یوسفی اضافه کرد: امیدوارم با صدور رضایتنامه برای سعید معروف موجبات پیشرفت هرچه بهتر این بازیکن را فراهم کرده باشیم و موجب مسیر گشایی برای دیگر بازیکنان ملی پوش برای حضور در لیگ های معتبر اروپایی شویم.

وی افزود: درست است که سعید معروف در تیم ما یک مهره بسیار مهم به شمار می رفت ولی تیم والیبال شهرداری ارومیه تنها به حضور معروف متکی نبوده و موفقیت های نیم فصل اول را منوط به حضور و عملکرد سایر بازیکنان تیم می داند.

یوسفی گفت: ما به هیچ وجه دوست نداشتیم که سعید معروف در این شرایط از تیم شهرداری ارومیه جدا شود ولی علیرغم این موضوع این بازیکن تیم ما را ترک کرد.

وی ادامه داد: باشگاه دوست داشت این بازیکن بدون دغدغه وبدون درنظرگرفتن سایر مسائل در تیم شهرش بماند ولی در یک لیگ حرفه ای باید حرفه ای عمل کرد و ما در راستای خدمت به والیبال کشورمان و منافع ملی تصمیم گرفتیم رضایتنامه وی را صادر کنیم و امیدوارم بهترین پاسور جهان درتیم جدید خود موفقیت های بسیاری را کسب کند و باعث سربلندی کشورمان و به خصوص شهر عاشقان والیبال جهان شود.

وی گفت: در این انتقال با توجه به رایزنی صورت گرفته باشگاه زنیت کازان روسیه موظف شد که مبلغی 200 هزار یورو (هشتصد و پنجاه میلیون تومان)به باشگاه شهرداری ارومیه پرداخت کند و باید این قضیه توسط روابط بین الملل فدراسیون والیبال پی گیری شود.

یوسفی در خصوص سایر جزئیات این انتقال نیز گفت: در دیگر مفاد این توافق نامه مقرر شده که با جدایی سعید معروف از تیم ارومیه در صورت توافق با پاسور فرانسوی تیم زنیت کازان، این بازیکن به عضویت تیم شهرداری ارومیه درآید البته دراین خصوص درحال رایزنی با مسئولان زنیت کازان هستیم.

وی اعلام کرد: در کنار این موضوع باشگاه با چند پاسور دیگر در حال رایزنی بوده که بلافاصله بعد از توافقات نهایی پاسور جدید را به هواداران معرفی می کنیم.

مدیرعامل باشگاه شهرداری ارومیه گفت: از تمامی هواداران و تماشاگران والیبال دوست می خواهم هم چون گذشته با حضور در سالن بازی از تیم والیبال شهرشان حمایت کنند و ما را در رسیدن به هدفمان یاری کنند.

سعید معروف بهترنی پاسور جهان که امسال با تیم شهرداری ارومیه قرارداد داشت پس از پایان نیم فصل لیگ برتر ایران با پیشنهاد یک میلیون یورویی (43 میلیارد ریال) زنیت کازان روسیه تصمیم به جدایی از تیم شهرداری ارومیه گرفت و با جلب رضایت مسئولان باشگاه شهرداری ارومیه به لیگ اروپا پیوست.

منبع:ایرنا
کد مطلب: 349080