توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
فرماندار اراک: خواسته های صنفی کارگران در دست پیگیری است
دوشنبه ۸ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۱۹
فرماندار اراک گفت: مطالبات صنفی کارگران دو واحد تولیدی و صنعتی شهر اراک در دست بررسی و پیگیری است و نباید دستاویز تبلیغی رسانه های بیگانه شود.
به گزارش عرش نیوز؛«حسین بختیاری » افزود: در نشستی با حضور اعضای کمیسیون کارگری و نمایندگان کارفرمایان و کارگران دو شرکت واگن پارس و هپکو مطالبات صنفی کارگری بررسی شده و موضوع با کمک دو طرف در فضایی آرام در دست پیگیری است.

فرماندار اراک ادامه داد: مسئله شرکت هپکو در حد پرداخت نامنظم حقوق بوده که این موضوع قابل حل است.

بختیاری گفت: حقوق ماه گذشته کارگران واگن پارس نیز بنا به قول کارفرما و مدیر کارخانه در روزهای آینده به حساب آنان واریز و با تعامل ، مشکل کارگران رسیدگی و رفع می شود.

وی اظهارکرد: شرکت واگن پارس اراک در سال های گذشته عملا از گردونه رقابت تجاری به دور بوده و اکنون در اندک زمانی توانسته شاخص های اقتصادی خود را افزایش دهد.

فرماندار اراک گفت: ضعف مدیریت رسانه ای در برخی از مطبوعات داخلی موجب انتشار اخبار غیرموثق شده که بر هیزم آتش تنور رسانه های بیگانه و ضد انقلاب می افزاید.

بختیاری با اشاره به نیاز کشور به تولید و رونق کار و سرمایه ایرانی ، بیان کرد: شرکت واگن پارس اراک اینک قراردادهای کلان اقتصادی در راستای تامین نیازهای صنعت ریلی کشور در دستور کار دارد.

عده ای از کارگران شرکت های واکن پارس و هپکو اراک اخیرا از مسوولان خواستار رسیدگی ، پیگیری و تحقق برخی مطالبات صنفی خود شده بودند.

منبع:ایرنا
کد مطلب: 348081