توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
خوزستان قهرمان شوتوکان ساساکی کشور شد
شنبه ۲۲ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۵۷
تیم شوتوکان ساساکی خوزستان الف با درخشش خیره کننده خود بر‌ جایگاه اول این مسابقات کشوری قرار گرفت.
به گزارش عرش نیوز، مسئول اجرایی مسابقات تیم شوتوکان ساساکی خوزستان در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در ایذه اظهار کرد: در روز پایانی مسابقات کاراته قهرمانی کشور سبک شوتوکان ساساکی‌ها، که به میزبانی شهرستان ایذه برگزار شد، تیم خوزستان الف با اقتدار در رده اول این مسابقات قرار گرفت.

سیروس شیری‌پور افزود: این دوره از مسابقات با حضور تیم‌هایی از استان‌های خوزستان، زنجان، قزوین، چهارمحال‌و‌بختیاری، اصفهان، تهران، و سمنان برگزار شد و صبح امروز خاتمه یافت.

وی با بیان اینکه تیم خوزستان در قالب خوزستان الف و خوزستان ب در این دوره حضور داشت افزود: تیم خوزستان متشکل از ورزشکاران شهرستان ایذه و تیم خوزستان ب، متشکل از ورزشکاران شهرهای، اندیمشک، شوشتر و دزفول بود.

مسئول اجرایی این مسابقات ادامه داد: در این مسابقات حدود ۲۱۰ ورزشکار با هم به‌رقابت پرداختند و در پایان تیم‌های، خوزستان الف با۲۱ طلا به مقام اول، خوزستان ب با ۸ طلا دوم و چهارمحال‌وبختیاری با ۵ طلا به‌مقام سوم دست یافت.

شیری‌پور در پایان، از حضور چشمگیر مردم و مسئولین شهرستان و تلاش‌های شهرام کیانی، سرپرست تیم خوزستان در این دوره از مسابقات تشکر کرد.
کد مطلب: 308887