توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
نماینده مردم 5 شهرستان خراسان شمالی خبر داد
مذاکرات با مسئولان ملی و استانی برای فعالیت بنیاد نخبگان خراسان شمالی
چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۳۲
نماینده مردم پنج شهرستان خراسان شمالی از انجام مذاکرات با مسئولان ملی و استانی برای فعالیت مجدد بنیاد نخبگان این استان خبر داد.

به گزارش عرش نیوز،قاسم جعفری به توقف فعالیت‌های بنیاد نخبگان خراسان شمالی به دلیل مشکل در تأمین اعتبار اجاره ساختمان اشاره کرد و اظهار داشت: در این راستا با استاندار خراسان شمالی و معاون مالی، معاونت علمی و فناوری رئیس جمهور مذاکراتی انجام دادیم که مقرر شد تا سریع‌تر به این مشکل رسیدگی و منابع مورد نیاز تأمین شود.

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با ضروری خواندن فعالیت مجدد بنیاد ملی نخبگان در خراسان شمالی، تصریح کرد: اینکه فعالیت این بنیاد به خاطر مسائلی چند متوقف شود اصلاً شایسته نیست.

وی با اشاره به نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری به نام سال «فرهنگ و اقتصاد» تصریح کرد: بی‌گمان توجه به موضوعات علمی و نخبگان از مؤلفه‌های توجه به شعار امسال است.

عضو هیئت‌رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: رکود در فعالیت بنیاد ملی نخبگان استان خراسان شمالی در شرایطی روی داد که اکنون اکثر استان‌ها دارای این بنیاد بوده و فعالیت‌های خوبی را انجام می‌دهند.

نماینده مردم پنج شهرستان خراسان شمالی همچنین با مطلوب خواندن فعالیت‌های بنیاد نخبگان این استان طی چند سال گذشته بر لزوم حمایت از این بنیاد از سوی مسئولان استان تأکید کرد./فارس

کد مطلب: 266271