توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
رئیس‌جمهور در جمع مردم شهرکرد:
تاریخ نقش بختیاری‌ها در پیروزی مشروطه را فراموش نخواهد کرد
چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۵۴
رئیس‌جمهور در اجتماع مردمی در ورزشگاه انقلاب شهرکرد گفت: دیروز سالروز امضای فرمان مشروطیت بود و کیست که نداند علما بزرگان، مجتهدین، مراجع، عشایر، ایلات و مردمان فداکار این سرزمین چه نقش بزرگی در این پیروزی بزرگ داشتند.
به گزارش عرش نیوز به نقل از خبرگزاری فارس از شهرکرد، لحظاتی پیش و پس از قرائت آیاتی چند از کلام‌الله مجید سخنرانی رئیس‌جمهور در ورزشگاه انقلاب شهرکرد آغاز شد.

 
دکتر حسن روحانی در جمع مردم استان چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: سلام و درود و تهیت بر مردم قهرمان و دلاور استان چهارمحال و بختیاری، سلام و درود بر ساکنان بام ایران، سلام و درود بر مردمی که تمدن این منطقه و تمدن بخش بزرگی از ایران را شکل داده‌اند.

 
وی افزود: اینجا سرزمین مردم دلاوری است که تاریخ سرزمین ما به ایثار و دلاوری و قهرمانی آن‌ها اتصال دارد.

 
روحانی به نقش مردم چهارمحال و بختیاری پیروزی جنبش مشروطیت که سرآغاز آزادی از استبداد و سرآغاز تمدن نوین در ایران بود اشاره کرد و افزود: دیروز سالروز امضای فرمان مشروطیت بود و کیست که نداند علما بزرگان، مجتهدین، مراجع، عشایر، ایلات و مردمان فداکار این سرزمین چه نقش بزرگی در این پیروزی بزرگ داشتند.

این خبر در حال تکمیل شدن است.
کد مطلب: 292876
 
 
 


حسین صادقی مرشت
۱۳۹۳-۰۵-۱۵ ۲۰:۳۷:۴۱
پس با این حساب می توانید مجموعه تلویزیونی «سرزمین کهن» را پخش کنید. البته همیشه مجبورمان می کنند که فکر کنیم همه خوبند و جانمازهایشان آبکشیده است، لذا هیچ زمانی درون هیچ قوم و قبیله ای خیانت و روابط حسنه با بیگانگان نبوده و همه چی آرومه - من چقد(چقدر) خوشحالم!! (56875)