توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
شهردار پرند خبر داد
راه‌اندازی خط تاکسی پرند- مترو آزادگان
دوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۰۱
شهردار شهر جدید پرند از راه‌اندازی خط تاکسی پرند- مترو آزدگان در هفته آتی خبر داد.

به گزارش عرش نیوز،بهروز کاویانی با بیان اینکه لازمه تحقق برنامه‌های شهرداری پرند در سال جاری داشتن مدیریت جهادی است، اظهار داشت: قبل از اینکه بحث مدیریت جهادی مورد تاکید ما قرار بگیرد باید بر فرهنگ جهادی نیز تکیه داشته باشیم زیرا مدیریت جهادی در سایه فرهنگ جهادی معنی و مفهوم پیدا می‌کند.

وی با اشاره به نامگذاری سال جاری به عنوان سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی از سوی مقام معظم رهبری گفت: بدون شک موضوع مدیریت جهادی موضوع سال 93 نیست بلکه مدیریت جهادی موضوعی است که از زمان‌های گذشته و در دوران مقدس با آن رو به رو بودیم و تنها باید نسبت به شناسایی زمان و مکان آن دقت کنیم تا بتوان در راستای فرهنگ‌سازی و پیشرفت گام برداشت.

شهردار پرند افزود: مدیریت جهادی خودباوری است که باید به آن ایمان داشت تا تحقق یابد و مجموعه مدیریت شهری نیز ایمان دارد که این کار را تحقق می‌بخشد و در این راه سخت و دشوار به مردم و به خدا مطمئن هستیم که ما را کمک و یاری خواهند کرد.

کاویانی با بیان اینکه از ابتدای سال جاری برنامه‌ریزی‌های مختلفی را با توجه رشد زیاد جمعیت در حوزه حمل و نقل عمومی داشتیم، بیان کرد: مدیریت شهری از ابتدای کار خود سعی داشته با به کارگیری تمام توان کارشناسی خود و استفاده از منابع مالی داخلی و بخش خصوصی بهترین امکانات را که در شأن مردم باشد فراهم کند.

وی اضافه کرد: ارتقای کیفی و کمی حمل و نقل شهر جدید پرند از اولویت‌های جدید مدیریت شهری به شمار می‌رفت که از ابتدای فعالیت خود اقدامات اساسی در این راستا آغاز کرده و به سرانجام رساندیم و باید نسبت به ارتقا و افزایش آن بیش از گذشته تلاش کنیم.

شهردار پرند با اشاره به راه‌اندازی خط مترو آزادگان در نزدیکی شهر جدید پرند گفت: شهرداری پرند در اقدامی خط تاکسی پرند ایستگاه مترو آزادگان را با به کارگیری 15 تاکسی در هفته آتی و به مناسبت ایام نیمه شعبان راه‌اندازی خواهد شد.

کاویانی ادامه داد: راه‌اندازی این خط تاکسی از درخواست‌های مردم به شهرداری بوده که این اقدام با همکاری شهرداری منطقه 19 تهران به سرانجام رسید و مردم شهر جدید پرند می‌توانند دسترسی مناسب‌تر و بهتری به خط مترو داشته باشند.

وی خاطرنشان کرد: از مسئولان درخواست داریم هرچه زودتر نسبت به تکمیل خط مترو شهر جدید پرند اقدام کنند تا مردم این شهر بتوانند از خط مترویی که برای شهر در نظر گرفته شده استفاده کنند.

شهردار پرند درباره جا نمایی این خط گفت: خط تاکسی پرند- ایستگاه مترو آزادگان در میدان امام خمینی شهر پرند و پایانه مترو آزادگان قابل استفاده مردم خواهد بود./فارس

کد مطلب: 271473