توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
بانک رفاه در زمینه بهداشت عمومی و تجهیز مدارس پروژه اجرا می‌کند
پنجشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۹:۰۵
دشتی- خبرگزاری مهر: مدیر عامل بانک رفاه کارگران کشور گفت: بانک رفاه در زمینه بهداشت عمومی و تجهیز مدارس پروژه اجرا می‌کند.
به گزارش عرش نیوز، محمد رضا نظری بعد از ظهر پنجشنبه در مراسم افتتاح مدرسه سه کلاسه شهدای بانک رفاه کارگران روستای باغان از توابع بخش شنبه و طسوج شهرستان دشتی اظهار داشت: بانک‌ها و به خصوص بانک رفاه یک ماموریت اصلی در کشور دارند و آن هم کمک به رشد اقتصاد کشور است.

وی افزود: همه بانک‌ها با همکاری در ساخت پروژه‌های عمرانی در کشور به دولت کمک شایانی می کنند و بانک رفاه نیز در این عرصه به خوبی ایفای نقش کرده است.

نظری ادامه داد: بانک‌ها همواره یک سری مسئولیت اجتماعی دارند و بانک رفاه کارگران از محل مشارکت‌های داخلی پرسنل و محل مشارکت سازمانی همواره توانسته کارهای خوبی انجام دهد.

وی به اقدمات صورت گرفته بانک رفاه کارگران نیز اشاره و تصریح کرد: بانک رفاه کارگران در بخش بهداشت عمومی در نقاط محروم کارهای خوبی توانسته انجام دهد و در ساخت و تجهیز مدارس نیز همواره در کنار آموزش و پرورش بوده است.
مدیر عامل بانک رفاه کارگران کشور با بیان اینکه تاکنون چندین مدرسه با مشارکت بانک رفاه در سطح کشور احداث شده، گفت: کمک به زندانیان جرائم غیر عمد از دیگر کارهای ارزشمندی است که توسط این بانک صورت گرفته است.

دبیرستان سه کلاسه دخترانه شهدای بانک رفاه کارگران روستای باغان با حضور فرماندار دشتی، مدیر عامل بانک رفاه کشور و نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی افتتاح شد.

منبع:مهر
کد مطلب: 341772