توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
فرمانده انتظامی استان سمنان:
۱۰۲ کیلوگرم مواد مخدر در سمنان کشف شد
پنجشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۲۶
فرمانده انتظامی استان سمنان از کشف ۱۰۲ کیلوگرم تریاک در سمنان خبر داد.
 به گزارش عرش نیوز، سردار روح‌الامین قاسمی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این میزان مواد مخدر از 2 قاچاقچی کشف‌شده است.

 
وی با اشاره به نحوه کشف این مواد مخدر و دستگیری قاچاقچیان گفت: قاچاقچیان قصد داشتند این مواد را به استان خراسان رضوی انتقال دهند.

 
به گفته این مسئول انتظامی دستگیری قاچاقچیان این میزان تریاک در یک عملیات مشترک بین پلیس سمنان و خراسان رضوی صورت گرفت و سبب شد تا این محموله به مقصد نرسد.

 
سردار قاسمی با بیان اینکه این محموله تریاک از مبدأ کرمان بارگیری شده و قرار بود به خراسان رضوی منتقل شود افزود: هوشیاری مأموران پلیس مانع از انتقال این محموله شد و قاچاقچیان در یک عملیات مشترک مأموران دستگیر شدند.

 
وی با اشاره به دستگیری دو قاچاقچی در این عملیات گفت: در این عملیات دو قاچاقچی 35 و 29 ساله دستگیر شدند که این قاچاقچیان در دو ماشین مجزا بوده و قصد انتقال این محموله را داشتند و محموله 102 کیلوگرمی تریاک در درون یکی از خودروها جاسازی‌شده بود و خودروی دیگر همراه این فرد بود.

 
فرمانده انتظامی استان سمنان از انتقال وسایل نقلیه و قاچاقچیان به اداره پلیس خبر داد و گفت: پرونده متهمان برای تکمیل تحقیقات به دادسرا ارسال شد.

 
سردار قاسمی با اشاره به جدیت پلیس استان سمنان در مبارزه با سوداگران مرگ از شهروندان خواست در صورت مشاهده موارد مشکوک و برخورد با فروشندگان مواد مخدر با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 تماس و موضوع را به پلیس اطلاع دهند./ تسنیم
کد مطلب: 391579