توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
فرماندار دشتی:
۱۵۰ کلاس درس شهرستان دشتی نیاز به بازسازی دارد
يکشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۲۱:۰۴
فرماندار شهرستان دشتی گفت: ۱۵۰ کلاس فرسوده و تخریبی در قالب ۳۰ مدرسه در این شهرستان موجود است که نیاز به بازسازی دارد که امسال ۶.۵ میلیارد ریال اعتبار برای این مهم تخصیص یافته است.
به گزارش عرش نیوز، غلامرضا مهرجو عصر امروز در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان دشتی با بیان اینکه اعتبارات اداره نوسازی مدارس استان بوشهر جوابگوی مشکلات فضاهای آموزشی نیست اظهار داشت: خیران در این زمینه باید نقش خود را بیشتر نشان دهند تا زیرساخت‌های تعلیم و تربیت فراهم شود.

وی با تقدیر از خدمات خیران مدرسه‌ساز در شهرستان دشتی گفت: تاکنون خیران در ساخت فضاهای آموزشی در شهرستان دشتی نقش مهمی داشته‌اند که این مهم باید پررنگ‌تر شود.

فرماندار دشتی با اشاره به اینکه امسال ۸ درصد اعتبارات عمرانی دشتی به حوزه آموزش تخصیص یافته است خاطرنشان کرد: امسال ۸ درصد اعتبارات عمرانی شهرستان دشتی به بخش آموزش تخصیص یافته است که نقش مهمی در حل مشکلات این بخش دارد.

مهرجوبا بیان اینکه مبلغ یاد شده از محل اعتبارات تملک دارایی‌ها تامین شده اظهار داشت: امسال اعتبارات عمرانی نسبت به سالهای گذشته افزایش خوبی داشته است که توجه ویژه‌ای به بخش آموزش شده است.

وی از تخصیص ۶.۵ میلیارد ریال اعتبار به حوزه آموزش خبرداد و بیان کرد: امسال ۶ میلیارد و۵۰۰ میلیون ریال برای تعمیر و تجهیز مدارس این شهرستان اختصاص داده شده است.

فرماندار دشتی از فرسودگی ۱۵۰ کلاس درس در شهرستان دشتی خبرداد وگفت: ۱۵۰ کلاس فرسوده و تخریبی در قالب ۳۰ مدرسه در این شهرستان موجود است که نیاز به بازسازی دارد.

در پایان لوح تقدیر معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس ستاد پروژه مهر به فرماندار دشتی بواسطه تلاش‌های ارزنده در اجرای هر چه باشکوه‌تر پروژه مهر در شهرستان اهدا شد.

منبع: تسنیم
کد مطلب: 339874