توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
همايش معرفی فرصتهای سرمايه گذاری خراسان جنوبي برگزار می شود
دوشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۲۱:۱۱
بیرجند - همايش معرفی فرصت های اقتصادی، فرهنگی و سرمايه گذاری خراسان جنوبی ۲۶ آذر ماه جاری در تهران برگزار می شود.
به گزارش عرش نیوز ، در اين همايش فرصت ها و ظرفيت هاي مختلف اقتصادي اعم از صنعتي، معدني، تجاري، كشاورزي و نيز ظرفيت هاي گردشگري، دانشگاهي در قالب چهار سخنراني اصلي ازجمله سخنراني استاندار خراسان جنوبي، نمايندگان بخش هاي اقتصادي، دانشگاهي و گردشگري استان تشريح و معرفي خواهد شد.

برپایه این گزارش عنوان شده در همين رابطه معاون كنسولي مجلس و امور ايرانيان وزارت امور خارجه به عنوان مهمان افتخاري و يكي از نمايندگان استان در مجلس شوراي اسلامي نيز سخنرانی خواهند داشت.

علاوه بر اين نمايشگاهي در سالن ديپلماتيك هتل بزرگ فردوسي تهران تنظيم شده است كه به طور عيني و ملموس جنبه هاي مختلف توانمندي هاي استان در بخش هاي صنعت، معدن، تجارت، فرصت هاي سرمايه گذاري، كشاورزي، گردشگري، صنايع دستي، دانشگاهي، پارك علم و فناوري و زنان و خانواده به نمايش گذاشته خواهدشد.

تاكنون بالغ بر ۳۳ سفارتخانه خارجي اعلام حضور خود را تأييد نموده اند كه بيش از ۱۶ نفر آن ها درسطح سفير بوده و مابقي رايزن هاي تجاري و معاونين سفارتخانه ها مي باشند.

همچنين از شبكه هاي خبري، خبرگزاري ها، شبكه هاي تلويزيوني داخلي و خارجي براي پوشش خبري و تصويري دعوت شده است.

این همايش با ابتكار و حمايت استاندار خراسان جنوبي، معاونت برنامه ريزي و اشتغال استانداري، مديران ارشد استاني و همكاري نمايندگي وزارت امور خارجه در بيرجند پيگيري و در هتل بزرگ فردوسي تهران در روز چهارشنبه ۲۶ آذر۱۳۹۳ از ساعت ۱۵ الي۱۸ برگزار مي شود.

منبع: مهر
کد مطلب: 343275