توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
با اعتباری بالغ بر 134 میلیارد ریال سرمایه‌گذاری
14 طرح صنعتی و معدنی در کهگیلویه و بویراحمد افتتاح می‌شود
دوشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۲۰
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: همزمان با دهه تولید ملی و روز ملی صنعت و معدن، 14 طرح صنعتی و معدنی در سطح کهگیلویه و بویراحمد افتتاح خواهد شد.
به گزارش عرش نیوز،داریوش دیودیده اظهار کرد: همزمان با دهه تولید ملی و روز ملی صنعت و معدن، ۱۴ طرح صنعتی و معدنی در سطح کهگیلویه و بویراحمد افتتاح خواهد شد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: به مناسبت گرامیداشت دهه تولید ملی و روز ملی صنعت و معدن ۱۴ طرح توسعه‌ای و ایجادی صنعتی و معدنی در مناطق مختلف استان برای برگزاری مراسم افتتاح آماده شده است.

دیودیده با بیان این‌که برای این ۱۴ طرح بالغ بر ۱۳۴ میلیارد ریال سرمایه‌گذاری صورت گرفته است، خاطرنشان کرد: افتتاح این طرح‌‌ها به صورت مستقیم برای ۱۶۱ نفر فرصت شغلی فراهم می‌کند.

وی افزود: این طرح‌‌ها در زمینه تولید محصولات پلاستیکی، عصاره گیاهان دارویی، سردخانه، شن و ماسه کوهی، محصولات فلزی فعالیت می‌‌کنند.

رئیس صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد راه‌اندازی این تعداد طرح تولیدی را در شهرستان‌‌های بویراحمد، گچساران، کهگیلویه و دنا عنوان کرد.

دیودیده افزود: عمده این طرح‌‌ها با حضور مسئولان استانی و شهرستانی در نیمه نخست تیر امسال و به مناسبت گرامیداشت دهم تیر سالروز ملی صنعت و معدن رسماً افتتاح می‌شوند.

رئیس صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد در پایان به لزوم توسعه سرمایه‌گذاری های صنعتی و معدنی استان بر مبنای اتکا به مزیت‌های نسبی، طبیعی و منطقه‌ای تأکید و خاطرنشان کرد: حمایت، ایجاد بستر و زیرساخت‌های توسعه‌ای و تشویق و ترغیب سرمایه‌گذاران بخش خصوصی و تعاونی در دستور کار این سازمان قرار دارد و با تکیه بر صنعتی پویا و رقابت‌پذیر، شاهد تحقق اهداف توسعه استان و پیشرفت مداوم و مستمر سرمایه‌گذاری‌های صنعتی و معدنی بخش خصوصی خواهیم بود.

گفتنی است؛ یکم تا ۱۰ تیرماه (یک تیرماه روز اصناف، ۱۰ تیرماه روز ملی صنعت و معدن) به عنوان دهه تولید ملی نامگذاری شده است./فارس
کد مطلب: 270573