توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
برگزاری ˝یک هفته زندگی با کتاب˝ در نیشابور
جمعه ۱ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۲۱:۳۸
اداره کتابخانه های عمومی و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور با همکاری سایر ادارت و سازمان ها برنامه های متنوع فرهنگی با عنوان ˝یک هفته زندگی با کتاب˝ را در نیشابور برگزار می کند.
به گزارش عرش نیوز : رئیس اداره کتابخانه های نیشابور با اعلام خبر فوق افزود: اداره کتابخانه های عمومی و اداره فرهنگ وارشاد اسلامی نیشابور در نظر دارد برنامه های "یک هفته زندگی با کتاب" را با هدف توسعه و ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی، تقویت روحیه تفکر و خلاقیت و معرفی کتاب ها و نویسندگان بومی برگزار کند.
دبیر انجمن کتابخانه های عمومی و کمیته نهضت مطالعه مفید شهرستان ادامه داد: در این هفته برنامه های متنوع شامل نمایشگاه کاریکاتور ۱۰۰ اثر برگزیده از آثار هنرمندان کاریکاتوریست ایران و جهان با موضوع کتاب، نشست های متعدد فرهنگی و کتابخوانی، رونمایی کتاب، مسابقات نقاشی و خاطره نویسی, اهدا و مبادله کتاب، بازدید عموم مردم بالاخص دانش آموزان از این مراسم و ... از مهم ترین برنامه های این هفته خواهد بود
وی با اشاره به اهمیت انتخاب نیشابور به عنوان پایتخت کتاب ایران تاکید کرد: امیدواریم برگزاری برنامه های جالب و متنوع, اهمیت دادن به ترویج مطالعه و همگانی کردن کتاب و فراهم سازی زمینه های لازم برای این منظور هیچ کس در هیچ جا بهانه ای برای کتاب نخواندن نداشته باشد.
شایان ذکر است، برنامه های این هفته از دوشنبه ۲۷ بهمن ماه به مدت یک هفته برگزار می شود.
کد مطلب: 365172