توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
بزرگترین مجتمع تجاری آبادان دچار آتش سوزی شد
يکشنبه ۲۹ تير ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۴۷
بزرگترین مجتمع تجاری آبادان تحت عنوان ˈکادوس چهارˈ ساعت پنج و 30 دقیقه صبح روزیکشنبه دچار آتش سوزی شد.
یه گزارش عرش نیوز؛معاون استاندار خوزستان و فرماندار ویژه آبادان در خصوص جزییات این حادثه گفت: اقدامات ویژه برای مهار آتش سوزی به محض اطلاع از وقوع این حادثه انجام شد.

 
ˈ عزیز ا.. شهبازی ˈ اضافه کرد: تمام خودروهای آتش نشانی آبادان، پالایشگاه و پتروشیمی و چهار خودروی آتش نشانی از خرمشهر برای مهار آتش بسیج شدند.

 
وی گفت: ماموران تلاشگر آتش نشانی همچنان در حال خاموش کردن آتش و جلوگیری از سرایت آن به دیگر واحدهای تجاری در خیابان امام خمینی آبادان می باشند.

 
معاون استاندار خوزستان و فرماندار ویژه آبادان با اشاره به مسدود کردن خیابان های منتهی به خیابان امام(ره) گفت: با هماهنگی نیروی انتظامی شهروندان از محل حادثه دور شدند.

 
وی به استقرار تجهیزات امداد و نجات در محل حادثه اشاره و اظهار کرد: در صورت بروز هرگونه حادثه جانی، حادثه دیدگان به مراکز درمانی منتقل می شوند.

 
شهبازی علت احتمالی این آتش سوزی را اتصال برق عنوان کرد و افزود: کارشناسان در حال بررسی علت دقیق این حادثه می باشند.

 
وی با انتقاد شدید از ناهماهنگی در آتش نشانی، شورا و شهرداری آبادان گفت: عدم هماهنگی سازمان های یادشده باعث گسترش آتش و دیر خاموش شدن آن شده است.

 
معاون استاندار خوزستان و فرماندار ویژه آبادان خاطرنشان کرد: متاسفانه کمبود برخی از وسایل و تجهیزات اطفای حریق مانند بالابر و پله برای مهار آتش در طبقات فوقانی مجتمع تجاری باعث وارد آمدن خسارت بیشتر به این مجتمع شده است.

 
وی افزود: یک خانواده که در این مجتمع ساکن بود بوسیله گروه اطفای حریق پالایشگاه آبادان کاملا سالم خارج شدند.

 
اخبار تکمیلی متعاقبا منتشر می شود.
ایرنا
کد مطلب: 287278