توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
لیگ بر‌تر فوتبال استان قم/
هما صدرنشینی خود را تثبیت کرد
يکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۹:۴۶
قم – هفته نخست از دور برگشت رقابت‌های فوتبال لیگ بر‌تر فوتبال استان قم با تثبیت صدرنشینی هما در جدول رده بندی همراه بود.
به گزارش عرش نیوز: هفته هشتم رقابت‌های فوتبال لیگ بر‌تر فوتبال باشگاه‌های استان قم شامگاه یکشنبه به پایان رسید و تیم فوتبال هما با کسب پیروزی پرگل برابر پیروزان کماکان در صدر جدول رده بندی قرار گرفت و به قهرمانی نزدیک‌تر شد.

هما در حالی این هفته به دیدار پیروزان رفت که در مسابقه رفت ۳ بر ۲ به پیروزی رسیده بود اما در بازی برگشت مقتدرانه‌تر عمل کرد و با برتری ۴ بر یک برابر پیروزی جمع امتیازات خود را به عدد ۲۰ رساند.

تیم فوتبال اتحاد نیز در مهم‌ترین بازی هفته به مصافه تیم پناه آفرین رفت که این مسابقه دیدنی و سراسر جذابیت در ورزشگاه شهید حیدریان قم در پایان با پیروزی ۳ بر ۲ تیم اتحاد به پایان رسید تا این تیم در فاصله ۵ امتیازی هما در رده دوم جدول قرار گیرد.

سفیر گفتمان نیز این هفته در مصاف با تیم قعرنشین عقاب پردیسان کار سختی در پیش نداشت و با ۲ گل به پیروزی رسید تا عقاب پردیسان یک گام دیگر به سقوط به دسته اول نزدیک‌تر شود.

دیدار حساس و دیدنی تیم‌های استقلال و ایرانجوان نیز با برتری ۳ بر ۲ ایرانجوان به انت‌ها رسید تا ایرانجوان تا حدود زیادی خود را از منطقه سقوط جدول دور کند و استقلال نیز در همسایگی عقاب پردیسان در لبه پرتگاه سقوط به دسته پایین‌تر قرار گیرد.

در پایان هفته هشتم لیگ بر‌تر و در حالی که تیم‌های حاضر در لیگ، ۶ مسابقه دیگر در پیش دارند، هما با ۲۰ امتیاز صدرنشین است و تیم‌های اتحاد با ۱۵، سفیر گفتمان با ۱۴ و پناه آفرین با ۱۴ امتیاز در رده‌های بعدی قرار گرفته‌اند.

قهرمان این مسابقه به عنوان نماینده استان قم راهی مرحله زیرگروه مسابقات لیگ دسته سوم باشگاه‌های کشور می‌شود.
منبع: مهر
کد مطلب: 354247