توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
رئیس شورای اسلامی کهگیلویه و بویراحمد مطرح کرد
شورای اسلامی کهگیلویه و بویراحمد محروم‌ترین شورای کشور
سه شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۳۵
رئیس شورای اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: شورای اسلامی استان محروم‌ترین شورای اسلامی استانی در کشور است که هیچ‌گونه امکاناتی ندارد.

به گزارش عرش نیوز، علی فلسفی صبح امروز در نشست اعضای شورای اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد با استاندار با بیان این‌که نگاه خوب و رویکرد مثبتی از سوی مسئولان نسبت به شوراهای اسلامی در این استان دیده نمی‌شود، اظهار کرد: در هیچ کجای کشور چنین رویکردی دیده نمی‌شود.

رئیس شورای اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: وضعیت ساختمانی و خوابگاهی ما را که ببینید درخواهید یافت که توجهی به شورای اسلامی استان نمی‌شود.

وی گفت: طبق قانون باید مسئولان استانی این شورا را حمایت کنند و همه امکانات را در اختیار آنان قرار دهند اما در همه دوره‌ها مسئولان به آن بی‌توجهی نشان داده‌اند.

فلسفی که در جمع مسئولان ارشد استانی اعم از استاندار و معاون عمرانی سخن می‌گفت به وضعیت خودرویی این شورا اشاره کرد و گفت: چرا نباید این شورا دارای یک خودرو باشد تا بتواند به دورترین نقاط استان برای سرکشی از وضعیت شوراهای روستایی برود.

رئیس شورای اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد در ادامه اظهارات خود با بیان مشکلات این شورا در استان گفت: یکی از مشکلات ما در استان این است که مسئولان به درستی جایگاه شوراها را درک نکرده‌اند و کم‌توجهی به این مقوله داشته و کم‌ترین همکاری را با شوراها دارند.

فلسفی تصریح کرد: آن‌ها این‌گونه فکر می‌کنند که ما رقیب آن‌ها هستیم در حالی که این گونه نیست و می‌توانیم مشاورانی امین برای مسئولان برای پیشبرد اهداف و خدمت هر چه بیشتر و بهتر به مردم باشیم./فارس

کد مطلب: 273940